VIDEO: vīrietis pēc strīda ar draudzeni publiski iznīcina savu auto

1 komentārs

Dusmīgs, stresains šoferis, kurš tikko piedzīvojis pamatīgu strīdu, ir patiesi bīstams apkārtējiem, jo tā vietā, lai koncentrētos braukšanai, viņa galvā valda pilnīgi citas domas. Iedomājaties, kā var beigties brauciens ar auto, ja tā stūrētājs ir ne tikai emocionāli sasprindzis, bet arī tā kārtīgi iedzēris!

Vecpilsētas kārtības sargu patruļa garām Poļu gātes un 11. novembra krastmalas krustojumam šajā naktī braukusi jau vairākkārt. Pēdējo reizi tikai pirms pāris minūtēm. Taču, atgriežoties šajā vietā vēlreiz, priekšā pavērusies neierasta aina. Krustojumā izkaisītas lauskas, stikli un tam visam pa vidu gara, melna eļļas sliede.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti pamanījuši arī iespējamo vaininieku un ievērojuši, ka vīrietis, nezināmu motīvu vadīts, automašīnas bagāžniekā centies sakrāmēt pa ielu izkaisītās luksofora daļas un turpat esošās, automašīnai norautās detaļas. Par lielu izbrīnu kārtības sargiem, vīrietis nav pat noliedzis, ka sēdies pie auto stūres dzērumā.

 

Kā izrādās, šajā rītā, viņš sastrīdējies ar savu draudzeni, pēc kā nolēmis, tā teikt, nolaist tvaiku, dodoties izbraucienā ar auto. Viss risinājies veiksmīgi, līdz brīdim, kad pirms gājēju pārejas netālu no Poļu gātes viņš zaudējis kontroli pār braucamrīku, uzbraucis uz apmales un aizslaucījis visu, kas tajā brīdī atradās uz ietves.

Pēc notikušā neveiksmīgais autobraucējs nodots ceļu policistiem, kuri pēc pārbaudes apstiprinājuši pašvaldības policistu aizdomas. Stūrētāja izelpā konstatēta aptuveni pusotra promile alkohola. Tuvākos pāris gadus, lai nolaistu tvaiku pēc karstiem strīdiem, šim 33 gadus vecajam vīrietim nāksies doties pastaigās – viņam tiks atņemta autovadītāja apliecība, kā arī būs jāmaksā prāvs naudas sods.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl