VIDEO: Uz Siguldas šosejas saduras četras automašīnas

Pievienot komentāru
VIDEO: Uz Siguldas šosejas saduras četras automašīnas
FOTO: LETA

Uz Siguldas šosejas pie pagrieziena uz Langstiņiem avārijā iekļuva četru automašīnu šoferi un pasažieri, ziņo raidījums “Degpunktā”

Darba dienas sākuma steiga acīmredzot bija iemesls pamatīgai avārijai, kas pirmdien notika Siguldas šosejas sākumā. Mikroautobusa ”Citroen Jumper” kravas nodalījumā nebremzējot ietriecās vieglā automašīna ”Volkswagen Caddy”. Busiņā sēdošie vīrieši pat neesot paspējuši aptvert, kas notiek. Gribējuši apgriezties, lai brauktu Rīgas virzienā, bet te – pēkšņi sitiens, viņi stāstīja “Degpunktā” komandai.

Kravas auto šoferis stāsta, ka viņš braucis ar ātrumu 80 kilometri stundā, bet pārējie ceļu satiksmes dalībnieki –  nedaudz ātrāk. Tikai tāpēc, ka visi braukuši vairāk vai mazāk atļautā ātruma robežās, šīs avārijas sekas nav traģiskas.

“Degpunktā” noskaidroja, ka negadījumā viegli ievainoti ir divi cilvēki. Vissliktāk klājas trešajam cietušajam – pašam avārijas izraisītājam.

Šobrīd policijā par avārijas izraisīšanu uzsākts kriminālprocess, taču visticamāk lieta tiks izbeigta un uzsākta administratīvā lietvedība pret vainīgo šoferi, jo viņa pārgalvīgās rīcības rezultātā faktiski cietis tikai viņš pats un “dzelži.”