VIDEO: traka avārija Limbažos – Volvo taranē un apgāž kiosku

2 komentāri

Šķietami klusā pilsētā – Limbažos – notikusi varētu pat teikt virtuoza avārija. Vieglās automašīnas šoferis taranējis un apgāzis kiosku.

Nolikt uz sāniem kiosku, kas gadu desmitiem ilgi stāvējis taisni – tas ir iespējams. To pierādījuši limbažnieki. Vakar vakarā ap plkst. 20.30 Limbažos, Jūras ielā, sadūrušās 28 gadus veca vīrieša vadīta automašīna Volvo S80 un 23 gadus veca vīrieša vadīta automašīna Ford Fiesta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Fords ceļu beidzis ķieģeļu stabā, bet Volvo – kioskā. Lai gan avārija notikusi gandrīz pašā pilsētas centrā, liecinieku tai ir maz. Limbažu centrs nav pārāk apdzīvots. Liela daļa māju tukšas, pat ar aiznaglotiem logiem. Vienā ēkā dzīvoklī sastopam draugu kompāniju. Viens no viņiem vakar bijis mājās, redzējis notiekošo. Ļaudis dalās iespaidos – abi auto gan jau braukuši pa Jūras ielu centra virzienā.

Lai gan vēl notiek izmeklēšana, policisti sliecas šai versijai piekrist. Abas automašīnas – Ford un Volvo -, visticamāk, braukušas vienā virzienā. Tad priekšā esošā automašīna saslīdējusi, notikusi sadursme, fords ceļu beidzis stabā, bet Volvo it kā atsities pret apmalēm un kioskā lidojis jau ar jumtu pa priekšu.

Foto

Forda šoferis no hospitalizācijas atteicies, savukārt Volvo vadītājs guvis augšdelma lūzumu un smadzeņu satricinājumu. Ziņu par reibumu pagaidām nav, policisti tās gaida no slimnīcas. Kiosks apgāzies tad, kad automašīna aizvesta no avārijas vietas. Cilvēki saka – tas nesatricināmi te stāvējis ļoti ilgi, bet tagad padevies vienam Volvo.

Policisti gaida ekspertu atzinumu un patlaban domā, ka pārsniegts atļautais braukšanas ātrums. Tieši tāpēc brauciens beidzies kioskā.

Video

TOP komentāri

  • omīte
    0 0 0

    omīte

    lūk kur mūž sapnie!Taranēt to,kas stāvējis gadu desmitiem....Tas ir varoņdarbs!!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl