VIDEO: Top 5 bīstamākās dzērājšoferu pakaļdzīšanās ainas Latvijā!

Komentāri

Alkohola vai citu apreibinošo vielu lietošana un sēšanās pie stūres nav prātīga doma, jo agri vai vēlu tai var būt traģiskas sekas. Vēl bīstamāk ir mēģināt bēgt no policijas un pagājušās nedēļas nogales notikumi ir pamudinājuši raidījumu Degpunktā sagatavot un atrādīt piecas bīstamākās dzērājšoferu tvarstīšanas, ar kurām likumasargiem nācies saskarties pēdējos gados.

Sestdien ap plksten 16:30 Rugājos reida laikā policisti mēģināja apturēt kādu apvidus automašīnas Ņiva vadītāju, taču viņš nepakļāvās policistu prasībām un sāka bēgt. Policisti uzsāka vajāšanu un vairākas reizes aicināja vadītāju apstāties, taču viņš turpināja ignorēt likumsargu prasības, tādēļ likumsargi sāka šaut pa bēgļa mašīnu. Saprotot, ka aizmukt neizdosies, vadītājs strauji samazināja ātrumu, un policistu auto ietriecās apvidnieka aizmugurē. Par braukšanu dzērumā aizturēts 40 gadus vecs vīrietis. Viena no lodēm rikošetā trāpījusi arī mašīnas pasažierei. Viņas dzīvībai briesmas nedraud. Šī pakaļdzīšanās noteikti ir ierindojama mūsu speciāli sagatavotajā spilgtāko bēgšanu TOP pieciniekā.

Visticamāk, nav iespējams objektīvi noteikt, kurš auto vai moto vadītājs ir sagādājis policistiem vislielākās galvassāpēs, jo no likumsargiem bēgoši braucēji inspektoru ceļā patrāpās katru nakti. Tomēr viena no spilgtākajām dzērājšoferu vajāšanām fiksēta 2008. gadā Bauskas pusē, kad motocikla vadītājs kunga dūšā kopā ar pasažieri bez ķiveres ar ātrumu 240 kilometri stundā mēģināja aizbēgt no ekipāžas.

Par bēgšanu no policijas nereti tiek aizturēti arī narkomāni. Viņu braukšanas stils ne ar ko neatšķiras no dzērājšoferiem. Dažkārt šādi braucēji ir gatavi pat notriekt policistus, lai tikai nebūtu jāapstājas, taču parasti tik un tā finišā stabā vai grāvī.

Pavisam svaiga dzērājšofera vajāšana pirms divām nedēļām notika Ķekavas pusē. Tur dzērājšoferis ar BMW gaišā dienas laikā izplosījās pa māju iekšpagalmiem, apdraudot ne vienu vien gājēju.

Vēl viena pakaļdzīšanās Rīgā pagājušā gada novembrī šokēja daudzus Purvciema iedzīvotājus. Kādā Deglava ielas iekšpagalmā notika žigulīša vajāšana. Spēkratā atradās vairāki jaunieši un protams, ka neviens no viņiem nebija skaidrā. Tikai laimīgas sagadīšanās dēļ spēkrats neavarēja, taču aizturētajo šoferi vismaz oficiāli par auto vadītāju pāris gadus noteikti nevarēs saukt. Agris Blūmfelds, Juris Teivāns, Degpunktā.

Skaties video:

Lasi vēl