VIDEO: tas dīvainais brīdis, kad dzērājšoferis “piesakās” pats…

1 komentārs
VIDEO: tas dīvainais brīdis, kad dzērājšoferis “piesakās” pats…
Foto: Ekrānuzņēmums

Kāds autovadītājs pats parūpējies par to, lai policistiem rastos vēlme viņu vajāt pa visu Ķengaragu. Ko tad viņš izdarīja, un ar ko tad beidzās naksnīgā pakaļdzīšanās?

Ap pusvieniem naktī Ikšķiles ielā brīdī, kad pašvaldības policisti atgriezās no kāda izsaukuma pie sava automobiļa, negaidīti izčabēja viņu plāns par mierīgo nakti un iespēju doties atpakaļ uz dežūrdaļu, jo kārtējie piedzīvojumi policistus atrada paši.

Policisti pamanīja kādu aizdomīgu autovadītāju, un arī pelēkā “golfiņa” vadītājs acīmredzot saprata policistu nolūkus, tādēļ, daudz nekavējoties, laidās lapās, savukārt policisti darīja visu, lai neizlaistu bēgli no sava redzesloka. Pēc pāris minūšu pakaļdzīšanās pa šaurajām iekšpagalmu ieliņām autobraucējs negaidīti apstājās, pameta savu automobili un deva kājām vaļu, savukārt viens no inspektoriem metās pakaļ bēglim.

Foto:

Brīdī, kad Ķengaraga policijas ekipāža jau sagūstījusi pārkāpēju, notikuma vietā ierodas vēl vairākas kārtības sargu patruļas – vīri, izdzirdot par pakaļdzīšanos, steigušies palīgā un centušies nobloķēt bēgļa tālāko ceļu, taču autobraucējs tik tālu pat nav ticis.

Par šo pārkāpumu autovadītājam pienāksies aptuveni 500 eiro liels naudas sods, kā arī vismaz uz gadu tiks liegta iespēja sēsties pie automašīnas stūres. Savukārt brīdī, kad sods būs jau izciests, lai atgūtu autovadītāja apliecību, viņam vēlreiz būs jādodas uz CSDD – pēc šāda pārkāpuma visi eksāmeni jākārto no jauna.

Skaties video:

1 komentārs