VIDEO: Suņa piekaušanā un izvarošanā vainotais vīrietis atrasts miris

2 komentāri

Degpunktā rīcībā nonākusi informācija, ka janvāra sākumā suņa seksuālā izmantošanā un piekaušanā vainotais vīrietis gājis bojā. Viņa līķis atrasts dzīvoklī, jau sadalīšanās stadijā.

Janvāra sākumā sabiedrību pāršalca ziņa par Prūšu ielas iedzīvotāju Igoru, kurš tiek turēts aizdomās par suņa nozagšanu un cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvnieku. Policistiem un veterinārārstiem toreiz pat bija aizdomas, ka suns ne tikai piekauts, bet arī izvarots.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Degpunktā rīcībā esošā informācija liecina, ka aizdomās turamais vīrietis pirms pusotras nedēļas gājis bojā – vai nu nogalināts, vai izdarījis pašnāvību. Kaimiņi saka, – smirdējusi visa māja. Viņi nojautuši, ka trešā stāva dzīvoklī guļ līķis.

Tagad policistiem priekšā pamatīgs darbs – izspiest no šiem nezinīšiem informāciju, kas notika ar Igoru. Iespējams, viņš bija smagi savainots un mira no pamatīgā asins zuduma, bet tikpat liela ir varbūtība, ka vīrietis izdarījis pašnāvību.

Degpunktā rīcībā esošā oficiāli neapstiprinātā informācija liecina, ka Igors suni, visticamāk, tomēr nav izvarojis, jo sākotnējās ekspertīzes nav parādījušas cilvēka bioloģiskā materiāla klātbūtni dzīvnieka dzimumorgānos.

Pastāv iespēja, ka kāds cits suns pie veikala ielaidies seksuālās rotaļās ar it kā izmantoto sunīti. Šobrīd gan lielas nozīmes tam visam vairs nav, jo lieta pret Igoru ir izbeigta. Policistiem vien priekšā viņa paša nāves apstākļu noskaidrošana.

TOP komentāri

  • kauns presei
    +1 +1 0

    kauns presei

    Vai te sava vaina nebūtu jāuzņemas tiesībsargājošām iestādēm un presei? Vispirms cilvēku izķengāja, parādīja pa TV, apprieda internetā-un nu-nav vainīgs! Šis tomēr ir dikti perverss noziegums, lai cilvēks ar tādu melu nastu spētu dzīvot tālāk!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl