VIDEO: šīs mājas īpašnieks tās ugunsgrēku mēģināja dzēst ar… tējas krūzīti

Pievienot komentāru
VIDEO: šīs mājas īpašnieks tās ugunsgrēku mēģināja dzēst ar… tējas krūzīti
Foto: F64

Nedēļas sākumā Jaunolainē kādā dvīņu mājā izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks. Paradoksālākais ir tas, ka mājas saimnieks – kāds Anglijas pilsonis – centies ugunsgrēku nodzēst ar tējas krūzītes saturu. Labi, ka kaimiņi laikus noreaģēja un izsauca ugunsdzēsējus, citādi postaža būtu daudz pamatīgāka.

Pulkstenis bija ap 10.00 no rīta, kad brokastu laikā mājas saimnieki, lai sasildītos, iekūra kamīnu. Lai siltums pieplūstu straujāk, malka netika žēlota. Pēc neilga laika mājas otrajā stāvā sākuši parādīties dūmi – tos redzējuši visi apkārtnē dzīvojošie.

Foto:

Tas ir vienkārši nelaimes gadījums. Saka, ka par daudz malkas bija ielikuši. Tātad pārkurināja? Jā. Viņi bija pirmajā stāvā, bet aizdegās otrajā. Pašus izdegušā mitekļa saimniekus mums šodien neizdodas sastapt, taču dvīņu mājas otrā pusē dzīvojošie kaimiņi neslēpj, ka notikušais ir kaimiņu nepareizas rīcības rezultāts. Kaut vai tāpēc, ka, sākoties ugunsgrēkam, viņi nav izsaukuši ugunsdzēsējus, bet paši lējuši uz griestiem ūdeni.

Māris ir pateicīgs savai kundzei par atjautību kritiskā brīdī. Viņa izglābusi gan kaimiņus, gan pašu īpašumu. Vīrietis saka paldies arī ugunsdzēsējiem, kuri cīnījušies, cik spēka. Glābēju tehnisko aprīkojumu gan varētu vēlēties labāku,

Šis stāsts kārtējo reizi apliecina tikai to, ka, ja jūsu miteklī izcēlies ugunsgrēks, nebaidieties saukt glābējus. Pat ja ugunsdzēsēju ierašanās brīdī liesmas būsit apdzēsuši pašu spēkiem, tas netiks uzskatīts par viltus izsaukumu.

Video