VIDEO: septiņi Moldovas pilsoņi reibumā bēg no policijas

Komentāri

Pagājušajās brīvdienās kārtības sargi Ķekavā vajāja septiņus Moldovas pilsoņus, kuri ar Opel markas automašīnu agrā svētdienas rītā alkohola reibumā bija nolēmuši pavizināties.

Automašīnu ar Lietuvas reģistrācijas numuriem un visai jautro kompāniju policisti ievēroja agrā svētdienas rītā. Pēc neilga laika jau pavisam citā Ķekavas vietā gar patrulējošo policistu auto ievērojamā ātrumā aiztraucies tas pats, iepriekš piefiksētais braucamrīks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nedaudz vēlāk automašīnas vadītājs zaudējis kontroli par automašīnu un izraisījis avāriju.

Lai arī jaunieši saprata, ka pēc šāda izbrauciena, vakars var beigties arī policijas iecirknī, likuma sargiem visus septiņus bēgļus, kuri palēnām devušies prom no avārijas vietas, izdevies panākt un atvest atpakaļ.

Tur arī noskaidrojies, ka pie auto stūres sēdošais puisis ir alkohola reibumā, tādēļ uz notikuma vietu izsaukti kolēģi no Ceļu policijas.

Viesstrādnieka izelpā likumsargi konstatējuši 1,25 promiles, tādēļ puisim nāksies doties uz tiesu, kā arī no savas kabatas būs jāapmaksā visai iespaidīgas soda naudas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl