Komentāri

Šoferiem bieži vien patīk dramatizēt par Rīgas sastrēgumiem, kuri salīdzinājumā ar pasaules lielpilsētu satiksmes problēmām, ir niecīgi. Tomēr šovakar darba dienas beigās Lubānas ielā šoferi “korķī” patiešām varēja lasīt grāmatu. Abos Lubānas ielas virzienos satiksme bija teju paralizēta kādas avārijas dēļ.

Pašā pīķa stundā, kad lielais vairums rīdzinieku dodas no darba mājās, Lubānas un Ilūkstes ielas krustojumā kāds steidzīgs šoferītis sabojāja vakaru sev un daudziem citiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Puisis, acīmredzot cenšoties saīsināt ceļu, ar savu automašīnu Renault veica kreiso pagriezienu vietā, kur tas vairākus gadus jau ir aizliegts. Tik intensīvā satiksmē rezultāts likumsakarīgs – sadursme ar pretējā virzienā braucošu “bulku vāģi”. Renault vadītājs gan īsā intervijā norāda, ka noteikumus pārkāpis otra automobiļa šoferis.

Foto:

Ceļu policisti gan ar Danielu nebija vienisprātis un centās izskaidrot pārkāpuma būtību. Jebkurā gadījumā lieta nonāks uz policijas izmeklētāju galda, un tie arī lems, kurš vainīgs un kurš ne. Daniels piebilst, – lai arī kurš tiks atzīts par avārijas izraisītāju – galvenais, ka ar veselību viss kārtībā. Jaunietis pauda nožēlu, ka sabojājis vakaru sev un citiem.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl