VIDEO: Renault un “bulku vāģa” sadursme rada sastrēgumu, kurā pietiek laika, lai lasītu grāmatu

Komentāri

Šoferiem bieži vien patīk dramatizēt par Rīgas sastrēgumiem, kuri salīdzinājumā ar pasaules lielpilsētu satiksmes problēmām, ir niecīgi. Tomēr šovakar darba dienas beigās Lubānas ielā šoferi “korķī” patiešām varēja lasīt grāmatu. Abos Lubānas ielas virzienos satiksme bija teju paralizēta kādas avārijas dēļ.

Pašā pīķa stundā, kad lielais vairums rīdzinieku dodas no darba mājās, Lubānas un Ilūkstes ielas krustojumā kāds steidzīgs šoferītis sabojāja vakaru sev un daudziem citiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Puisis, acīmredzot cenšoties saīsināt ceļu, ar savu automašīnu Renault veica kreiso pagriezienu vietā, kur tas vairākus gadus jau ir aizliegts. Tik intensīvā satiksmē rezultāts likumsakarīgs – sadursme ar pretējā virzienā braucošu “bulku vāģi”. Renault vadītājs gan īsā intervijā norāda, ka noteikumus pārkāpis otra automobiļa šoferis.

Foto:

Ceļu policisti gan ar Danielu nebija vienisprātis un centās izskaidrot pārkāpuma būtību. Jebkurā gadījumā lieta nonāks uz policijas izmeklētāju galda, un tie arī lems, kurš vainīgs un kurš ne. Daniels piebilst, – lai arī kurš tiks atzīts par avārijas izraisītāju – galvenais, ka ar veselību viss kārtībā. Jaunietis pauda nožēlu, ka sabojājis vakaru sev un citiem.

Skaties video:

Lasi vēl