VIDEO: Puisis vairāk nekā divu promiļu reibumā apmaldās bērzu birzē

1 komentārs
VIDEO: Puisis vairāk nekā divu promiļu reibumā apmaldās bērzu birzē
FOTO: LETA

Pirms dažām dienām Pārdaugavā strādājošie likumsargi kļuva par lieciniekiem kādam visai neparastam notikumam – gados jauns autovadītājs, meklējot ceļu mājup, bija apmaldījies un vizinājies pa nelielu bērzu birzīti. Kas tad viņam atgadījies, un kādēļ ceļš mājup pēc sastapšanās ar policistiem bija jāmēro kājām?

Protams, redzot šādu skatu, kārtības sargi devušies pie spēkrata, lai noskaidrotu, kā tad autobraucējs nonācis šajā vietā. Pienākot pie automašīnas, vīri secinājuši, ka pie stūres sēdošais puisis jau iemidzis, tādēļ pieklauvējuši pie loga. Tā kā atbildi tā arī nav izdevies sagaidīt, inspektori atvēruši VW durvis.

Sajūtot spēcīgo alkohola smārdu, kas nācis no salona, vīri sapratuši, ka pie stūres sēdošais puisis, visticamāk, ir pamatīgā alkohola reibumā. Pēc mirkļa, sadzirdot policistu balsis un rosību pie auto, pamodies arī pats braucējs.

Diemžēl šis vakars, kas sācies ar pasēdēšanu draugu lokā, puisim beidzās ļoti nepatīkami. Pēc tam, kad uz notikuma vietu izsauktie policisti viņa izelpā konstatējuši vairāk nekā divas promiles alkohola, puiša stūrētā “vabolīte” nonāca policijas stāvlaukumā, bet pašam pēc protokolu parakstīšanas nācās doties kājām.

Šis brauciens pa bērzu birzīti viņam izmaksās vismaz 1000 eiro, dažas dienas nāksies apdomāties aiz restēm, turklāt paša pieļāvums par četriem gadiem, kas jāpavada bez tiesībām, visticamāk, piepildīsies.