1 komentārs

Pirms dažām dienām Pārdaugavā strādājošie likumsargi kļuva par lieciniekiem kādam visai neparastam notikumam – gados jauns autovadītājs, meklējot ceļu mājup, bija apmaldījies un vizinājies pa nelielu bērzu birzīti. Kas tad viņam atgadījies, un kādēļ ceļš mājup pēc sastapšanās ar policistiem bija jāmēro kājām?

Protams, redzot šādu skatu, kārtības sargi devušies pie spēkrata, lai noskaidrotu, kā tad autobraucējs nonācis šajā vietā. Pienākot pie automašīnas, vīri secinājuši, ka pie stūres sēdošais puisis jau iemidzis, tādēļ pieklauvējuši pie loga. Tā kā atbildi tā arī nav izdevies sagaidīt, inspektori atvēruši VW durvis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sajūtot spēcīgo alkohola smārdu, kas nācis no salona, vīri sapratuši, ka pie stūres sēdošais puisis, visticamāk, ir pamatīgā alkohola reibumā. Pēc mirkļa, sadzirdot policistu balsis un rosību pie auto, pamodies arī pats braucējs.

Diemžēl šis vakars, kas sācies ar pasēdēšanu draugu lokā, puisim beidzās ļoti nepatīkami. Pēc tam, kad uz notikuma vietu izsauktie policisti viņa izelpā konstatējuši vairāk nekā divas promiles alkohola, puiša stūrētā “vabolīte” nonāca policijas stāvlaukumā, bet pašam pēc protokolu parakstīšanas nācās doties kājām.

Šis brauciens pa bērzu birzīti viņam izmaksās vismaz 1000 eiro, dažas dienas nāksies apdomāties aiz restēm, turklāt paša pieļāvums par četriem gadiem, kas jāpavada bez tiesībām, visticamāk, piepildīsies.

TOP komentāri

  • Ehm
    0 0 0

    Ehm

    Hmmm! Jaunietis nebrauca- gulēja mašīnā??? Vai par to arī ir sods ar tiesību atņemšanu un dažām dienām aiz restēm.
    Ok, jā- par iebraukšanu zaļajā zonā sods pienākas!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl