Komentāri

Un tagad par pēdējā laika spraigākajām brīvdienām, kādas pieredzējuši galvaspilsētas kārtības sargi. Ja citkārt vīri cīnās ar tūristiem vai galvassāpes sagādā, piemēram, noziedznieki, pēdējo dienu laikā īpaši nelāgi izcēlušies tieši autobraucēji.

Pagājušajās brīvdienās galvaspilsētas pašvaldības policisti sastapušies ar neierasti daudz autobraucējiem pārkāpējiem. Desmitiem pārkāpēju pametuši savus braucamrīkus neatļautās vietās, citi ar savu vienaldzību un bezatbildību traucējuši pārējiem satiksmes dalībniekiem, bet daži pat izpelnījušies īpašu policijas uzmanību un viņu brauciens beidzies roku dzelžos.

Tie, kuri stūrējuši pēc pārmērīgas grādīgo dziru baudīšanas, pārsvarā iekrituši pavisam banālu iemeslu dēļ. Neveikls manevrs, rupjš pārkāpums vai vienkārši aizmāršība. Savukārt narkotiku apreibinātie pat spējuši pārsteigt kārtības sargus. Proti, pēc pakaļdzīšanās, atverot auto durvis, viņi konstatējuši, ka pie stūres esošais vīrietis bija tērpies sieviešu drēbēs.

Visos gadījumos aizturētie pārkāpēji tālāk nodoti kolēģiem no ceļu policijas. Tie stūrētāji, kuriem vēl bija autovadītāja apliecība, pēc šiem notikumiem no tās šķīrās, savukārt tie, kuri pārkāpuši vairākus noteikumus un stūrējuši reibumā, turklāt bez atbilstošām tiesībām, riskē pat ar nonākšanu aiz restēm.

Foto

Pāris minūšu laikā nelielais kravas furgons nonāk līdz Uriekstes ielai, kur kādā brīdī pat šķiet, ka autobraucējs nācis pie prāta un ir gatavs padoties. Taču, līdzko policists paver busiņa durvis, vīrietis spiež gāzi grīdā un pakaļdzīšanās turpinās ar jaunu sparu. Neparasti korektais bēdzējs, kurš manevrus veic rūpīgi rādos pagrieziena signālus izmet vēl pāris līkločus pa apkārtni, vēl reizi izvairās no policistu tvēriena, bet tad, viņa ceļā pagadās kāds apvidus auto. Tā vadītājs, redz policistu centienus ielas vidū aptur savu auto un tā, krietni vien atvieglo inspektoru darbu.

Video

Lasi vēl