VIDEO: policists spiests kailām rokām apturēt dzērājšofera auto

Komentāri

Ir mūsu vidū principiāli cilvēki – ja viņi kaut ko grib darīt, viņi to darīs neatkarīgi no jebkādiem šķēršļiem. Labi, ja mērķis ir cēls, slikti, ja šāds cilvēks ir pilnīgi piedzēries un izlemj, ka viņam jādodas ar automašīnu uz pilsētu.

Bija svētdienas pusdienlaiks, kad kāds autovadītājs ar spēkratu Mazda brauca virzienā no Nākotnes uz Jelgavu. Līdz Jelgavai bija atlicis pavisam nedaudz, taču tiem, kuri braucēju redzēja, kļuva bail, ka ikviena sekunde te var būt liktenīga gan šim šoferim, gan visiem pārējiem satiksmes dalībniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šķita, ka autovadītājs joslas sadalošo līniju redz nevis taisnu, bet viļņotu. Tā viņš brauca. Cilvēki piezvanīja policijai, policisti šoferi pārtvēra, taču apturēt viņu nebija tik viegli. Automašīna turpināja kustēties arī tad, kad policists jau bija pie tās piegājis un izskatījās, ka likumsargam pašam jāņem stūre savās rokās, lai kaut kā pārņemtu kontroli pār notiekošo. Automašīna apturēta, 46 gadus vecais šoferis aizturēts un atklājies, ka šis ne tuvu nav no tiem gadījumiem, kad cilvēks iedzēris vienu glāzi un nav spējis saprast, var viņš braukt vai nē. Te dzerts ilgi un pamatīgi.

Skaties foto:

Dzērājšoferim tagad draud pamatīgs sods, iespējams, arī cietums. Uzsākts kriminālprocess. Automašīna nogādāta policijas stāvvietā un gaida tai pakaļ ierodamies īpašnieku. Savukārt automobiļa pasažiere, pēc neoficiālas informācijas, bijusi tik piedzērusies, ka aizvesta uz atskurbtuvi izgulēties.

Uz kurieni abiem šiem cilvēkiem svētdienas pusdienlaikā tik ļoti vajadzēja braukt, lai ņemtu svešu auto un sēstos pie stūres, nav zināms. Dzērājšoferis Jelgavā noķerts arī pagājušajā naktī, kur jaunietis aptuveni 2 promiļu reibumā vadīja automašīnu Opel. Viņš mēģināja bēgt no policijas, un arī viņam nebija autovadītāja apliecības.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl