Komentāri

Rītausmas ielā pie neapbūvētas teritorijas policisti pamanīja kravas transportlīdzekli Mercedes-Benz, kuras vadītājs iebrauca teritorijā un no kravas kastes izbēra būvgružus – smiltis, dažāda izmēra betona gabalus, ķieģeļus, metāla armatūras stieņus, plastmasas spaiņu atliekas, stikla vati u.c.

Notikuma vietā noskaidrota vadītāja personība un par fiksēto pārkāpumu – zemes piesārņošana, piegružojot to ar būvgružu atkritumiem, noformēts apskates protokols. Saskaņā ar normatīvos noteikto transportlīdzeklis, kas tika izmantots pārkāpumā, izņemts, nogādāts Nodrošinājuma valsts aģentūrā un nodots glabāšanā.

Skaties foto:

Apkopotie lietas materiāli nodoti Valsts vides dienestam izskatīšanai un turpmāko lēmumu pieņemšanai.

Video!

Policija aicina cīņā ar piemēslotājiem iesaistīties iedzīvotājus. “Šādu notikumu aculieciniekus aicinām pēc iespējas ātrāk zvanīt policijai pa tālruni 110, lai policijas darbinieki, izbraucot uz notikuma vietu, varētu konstatēt pārkāpuma faktu klātienē un iespējami īsākā laikā savāktu nepieciešamos lietvedības materiālus pārkāpēja saukšanai pie atbildības,” pauž policijas pārstāvji.

Ja notikušo aculiecinieks ir fiksējis video vai foto, administratīvo lietvedību iespējams ierosināt arī uz šo materiālu pamata, tādā gadījumā notikuma aculiecinieks aicināts ziņot par apkārtnes piegružotājiem un rīkoties, iesniedzot policijā foto vai videomateriālus, iesūtot tos uz e-pasta adresi rpp@riga.lv vai tai pašvaldības policijas teritoriālajai pārvaldei, kurā pārkāpums fiksēts. Informācijas sniedzējam vēlams atstāt arī savas koordinātas, lai policijas inspektors varētu sazināties ar notikuma aculiecinieku gadījumā, ja nepieciešams precizēt informāciju un lietas apstākļus.

Lasi vēl