VIDEO: policisti formastērpos, iespējams, uzdzīvo spēļu zālē Fēnikss

28 komentāri

Ar raidījumu Degpunktā sazinājās kāds jaunietis, kurš gribēja pastāstīt, ko redzējis Tukumā, spēļu zālē Fēnikss. Redzētais viņā raisījis sašutumu.

Notikumi risinājušies pagājušās sestdienas priekšpusdienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunietis saka, – viņš sazinājies ar Tukuma policijas iecirkni un nodevis ziņas par redzēto. Šodien raidījums Degpunktā saņēma informāciju no policistiem – puiša paustais tiekot pārbaudīts.

Foto:

Policijas skaidrojums:

Šajā laikā policisti ir pieteikuši dežūrdaļā maiņas vecākajam atpūtas laiku, kas ir arī fiksēts kā izmaiņas dislokācijā. Mums ir atsevišķs žurnāls, kur fiksējam visas izmaiņas, kas saistītas ar dislokāciju. Cilvēki ir paprasījuši brīvu.

Dežūrmaiņa vecākais ir atsaucis šos darbiniekus uz iecirkni, kur tika veikta alkohola pārbaude ar alkometru, un alkohols netika konstatēts. Līdz ar to nav pamata uzskatīt, ka viņi tur dzēruši alu.

Policisti teikuši, ka dzēra kafiju. Policijā tagad ir pieprasīti arī ieraksti no Fēniksa videonovērošanas kamerām.

Ja azartspēļu spēlēšana un alus dzeršana tur nebūs redzama, tad viss ir kārtībā – Fēnikss ir tāda pati kafejnīca kā citas un policistiem ir tiesības uz pārtraukumu savā darba dienā.

Video!

TOP komentāri

  • Kk
  • Zuze
    +6 +6 0

    Zuze

    Tak nomierinās. Kafiju iedzert arī nedrīkst? Tāda sajūta, ka visi var visu (tai skaitā kafiju darba laikā iedzert), izņemot policiju un nedod Dievs, ja vēl formas tērpā! Kāda tauta, tāda policija.
  • Maximas apsargs

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl