VIDEO: policisti formastērpos, iespējams, uzdzīvo spēļu zālē Fēnikss

28 komentāri

Ar raidījumu Degpunktā sazinājās kāds jaunietis, kurš gribēja pastāstīt, ko redzējis Tukumā, spēļu zālē Fēnikss. Redzētais viņā raisījis sašutumu.

Notikumi risinājušies pagājušās sestdienas priekšpusdienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunietis saka, – viņš sazinājies ar Tukuma policijas iecirkni un nodevis ziņas par redzēto. Šodien raidījums Degpunktā saņēma informāciju no policistiem – puiša paustais tiekot pārbaudīts.

Foto:

Policijas skaidrojums:

Šajā laikā policisti ir pieteikuši dežūrdaļā maiņas vecākajam atpūtas laiku, kas ir arī fiksēts kā izmaiņas dislokācijā. Mums ir atsevišķs žurnāls, kur fiksējam visas izmaiņas, kas saistītas ar dislokāciju. Cilvēki ir paprasījuši brīvu.

Dežūrmaiņa vecākais ir atsaucis šos darbiniekus uz iecirkni, kur tika veikta alkohola pārbaude ar alkometru, un alkohols netika konstatēts. Līdz ar to nav pamata uzskatīt, ka viņi tur dzēruši alu.

Policisti teikuši, ka dzēra kafiju. Policijā tagad ir pieprasīti arī ieraksti no Fēniksa videonovērošanas kamerām.

Ja azartspēļu spēlēšana un alus dzeršana tur nebūs redzama, tad viss ir kārtībā – Fēnikss ir tāda pati kafejnīca kā citas un policistiem ir tiesības uz pārtraukumu savā darba dienā.

Video!

TOP komentāri

  • Kk
  • Zuze
    +6 +6 0

    Zuze

    Tak nomierinās. Kafiju iedzert arī nedrīkst? Tāda sajūta, ka visi var visu (tai skaitā kafiju darba laikā iedzert), izņemot policiju un nedod Dievs, ja vēl formas tērpā! Kāda tauta, tāda policija.
  • Maximas apsargs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl