VIDEO: Policisti dzenas pakaļ neprātīgam dzērājšoferim

1 komentārs

Pagājušajā naktī Maskavas ielā patrulējošie kārtības sargi ievēroja kādu Mazdas markas automašīnu, kuras stūrētājs bija piemirsis ieslēgt tuvās gaismas lukturus.

Lai arī, ieraugot policistus, vadītājs tomēr pārkāpumu novērš, vīri nolemj automobili apturēt un noskaidrot šīs aizmāršības iemeslus, bet autovadītājs uzsācis bēgšanu no likumsargiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau pēc mirkļa glābiņu no vajātājiem bēglis meklē iekšpagalmu šaurajos celiņos, taču, pat neskatoties uz autobraucēja neprātīgo traukšanos pāri apstādījumiem un trotuāriem, policistiem izdodas noturēties turpat bēgošā auto aizmugurē.

Lai arī šķiet, ka bēglis labi pārzina šo apkārtni, tikai mirkli pēc avārijas stress ņem virsroku, un viņš kļūdās, nogriežoties uz kāda lielveikala stāvvietu. Tur šoferis nonāk strupceļā, un viņam neatliek nekas cits, kā apstāties.

Lai arī šajā gadījumā viss beidzies bez cietušajiem, apreibušais puisis neprātīgā brauciena laikā apdraudējis ne tikai savu, bet arī divu spēkratā esošo pasažieru dzīvības. Tā kā pret līdzbraucējiem, likuma sargiem nekādu pretenziju nebija, viņi drīkstēja doties mājup.

Savukārt 20 gadus vecajam auto stūrētājam, kura izelpā konstatēts alkohols, par šajā vakarā sastrādātajiem pārkāpumiem nāksies stāties tiesas priekšā. Viņa nodarījumu saraksts ir visai apjomīgs – automobiļa vadīšana reibumā, avārijas izraisīšana un bēgšana no policijas. Tas garantē iespaidīgu naudas sodu, autovadīšanas tiesību liegumu uz vairākiem gadiem, kā arī dažu dienu pārdomas aiz restēm.

TOP komentāri

  • armands
    0 0 0

    armands

    tika pielietoti speciali cīņas paņēmieni.nabadziņs,laikam noguldija smuki.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl