Komentāri

Vairākas Maskavas priekšpilsētas policijas ekipāžas centušās noķert kādu automašīnas Mercedes-Benz autovadītāju, kurš pirms tam izraisījis avāriju.

Pēc ilgās pakaļdzīšanās Mercedes-Benz šoferis pamet automašīnu un metas bēgt kājām, taču viņam tas neizdodas, un policisti viņu panāk. Izrādās, ka iepriekš autoavāriju izraisījušais šoferis ir alkohola reibumā, turklāt viņš aktīvi pretojas policistiem, kas mēģina viņu aizturēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz ar to policistiem nākas pielietot spēku un elektrošoku, lai bēgli apturētu.

Skaties video un uzzini vairāk!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl