Komentāri

Kārtējais autobraucējs uz savas ādas nolēmis pārbaudīt, kurš ātrāks – jaudīgs apvidus auto vai neveikls policistu busiņš. Vakara patruļas laikā, Jaunciema gatvē likumsargi ievērojuši pelēku apvidus auto. Lai arī Mercedes vadītājs neko nepārkāpj, policisti nolemj pārbaudīt automašīnu izmantojot likumsargiem pieejamo datu bāzi. Kā izrādās, šim ”apvidniekam” nav tehniskās apskates.

Jau Vecmīlgrāvi policistiem kļuvis skaidrs, ka Mercedes stūrētājs nedomā apstāties. Autovadītājs traucas arvien ātrāk, pamatīgi riskējot, gan ar savu, gan apkārtējo dzīvību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Emmas un Augusta Dombrovska ielu krustojumā, šo stūrētāju no nepatikšanām glābusi tikai laimīga sagadīšanās, jo vietā, kur autobraucējam būtu jāpalaiž tie vadītāji, kuri brauc no labās puses, ”apvidnieks” pat nebremzējot aiztraucies pāri krustojumam. Tikai mirkli vēlāk, bēgošā auto stūrētājs nonācis vēl vienā, ļoti bīstamā situācijā.

Arī šeit, no iestūrēšanas Daugavā, autovadītājs paglābies tikai par mata tiesu. Mercedes spēcīgi atsities pret apmali, taču turpinājis ceļu. Izrādās sadursmē ar apmali bojāta automašīnas riepa, autovadītājs pametis savu spēkratu un meties bēgt.

Pēc īsas pakaļdzīšanās kājām šoferīti tomēr izdodas panākt, viņš tiek saslēgts roku dzelžos un atvests atpakaļ uz notikuma vietu. Sarunas laikā ar notverto vīrieti policisti sajūt alkohola smaku – ir skaidrs, kādēļ viņš mēģināja bēgt.

Šī autobraucēja Mercedes pēc notikušā nogādāts maksas stāvlaukumā, bet pašam stūrētājam par izdarītajiem pārkāpumiem sastādīti vairāki protokoli. Nu, uz vairākiem gadiem par auto vadīšanu var aizmirst, dažas dienas nāksies pasēdēt aiz restēm, kā arī, līdz tiesību atgūšanai nāksies nomaksāt iespaidīgu naudas sodu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl