Komentāri

Kāda satraukta aculiecinieka zvans vakar vakarā licis pamatīgi sarosīties vairākiem desmitiem policistu, kuri patrulējuši galvaspilsētas ielās. Vienlaikus uz Mežaparku nosūtīti ceļu policisti, patruļpolicijas darbinieki, specvienības kaujinieki un pat vietējie pašvaldības policisti. 

Zvanītājs ziņojis par kādu autovadītāju, kurš, iespējams, ir bruņots un alkohola reibumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šajā mirklī likuma sargi, visticamāk, sajuta pamatīgu adrenalīna devu, jo meklētais auto, kurā, iespējams, sēdēja bruņots noziedznieks, atradās turpat blakus.

Aizturētais 26 gadus vecais puisis nonācis specvienības busiņā un tālāk nogādāts uz Rīgas Ziemeļu iecirkni, kur darbinieki ķērušies pie pēdējo stundu notikumu šķetināšanas. Tad arī atklājies, ka it kā iereibušais autobraucējs patiesībā pie stūres sēdies skaidrā, savukārt satrauktais policijas izsaucējs, visticamāk, ļoti labi pazinis šo jaunieti.

Drošības labad jaunietis gan nogādāts uz medicīnisko ekspertīzi, lai noskaidrotu, vai aizturēšanas brīdī viņš nav atradies, kādu apreibinošo vielu ietekmē, taču šoreiz izskatās, ka par šo gadījumu ierosinātās administratīvās lietas ietvaros, lielākas nepatikšanas var sanākt pašiem policijas izsaucējiem.

Tikai dažas stundas pēc aizturēšanas, puisis atbrīvots, bet Ziemeļu iecirkņa policisti turpina šīs lietas izmeklēšanu – tās laikā tiks pieņemti visu šajā notikumā iesaistīto paskaidrojumi, pārbaudīts, kā patiesībā risinājušies notikumi Mirdzas Ķempes ielā, kā arī tas, vai jaunietis, sev piederošo gāzes ieroci ķīviņa laikā izmantojis likumīgi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl