Komentāri

Kāda satraukta aculiecinieka zvans vakar vakarā licis pamatīgi sarosīties vairākiem desmitiem policistu, kuri patrulējuši galvaspilsētas ielās. Vienlaikus uz Mežaparku nosūtīti ceļu policisti, patruļpolicijas darbinieki, specvienības kaujinieki un pat vietējie pašvaldības policisti. 

Zvanītājs ziņojis par kādu autovadītāju, kurš, iespējams, ir bruņots un alkohola reibumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šajā mirklī likuma sargi, visticamāk, sajuta pamatīgu adrenalīna devu, jo meklētais auto, kurā, iespējams, sēdēja bruņots noziedznieks, atradās turpat blakus.

Aizturētais 26 gadus vecais puisis nonācis specvienības busiņā un tālāk nogādāts uz Rīgas Ziemeļu iecirkni, kur darbinieki ķērušies pie pēdējo stundu notikumu šķetināšanas. Tad arī atklājies, ka it kā iereibušais autobraucējs patiesībā pie stūres sēdies skaidrā, savukārt satrauktais policijas izsaucējs, visticamāk, ļoti labi pazinis šo jaunieti.

Drošības labad jaunietis gan nogādāts uz medicīnisko ekspertīzi, lai noskaidrotu, vai aizturēšanas brīdī viņš nav atradies, kādu apreibinošo vielu ietekmē, taču šoreiz izskatās, ka par šo gadījumu ierosinātās administratīvās lietas ietvaros, lielākas nepatikšanas var sanākt pašiem policijas izsaucējiem.

Tikai dažas stundas pēc aizturēšanas, puisis atbrīvots, bet Ziemeļu iecirkņa policisti turpina šīs lietas izmeklēšanu – tās laikā tiks pieņemti visu šajā notikumā iesaistīto paskaidrojumi, pārbaudīts, kā patiesībā risinājušies notikumi Mirdzas Ķempes ielā, kā arī tas, vai jaunietis, sev piederošo gāzes ieroci ķīviņa laikā izmantojis likumīgi.

Lasi vēl