Komentāri

Jau vēstīts par vīrieti, kurš Rīgā, Katoļu ielā un vēl dažās vietās, izraisījis vairākus satiksmes negadījumus. Policija ir atklājusi sākotnēji apkopotās ziņas par negadījuma izmeklēšanu un avāriju vaininieka personību.

Vairāku automašīnu sadaudzīšanā un savas mašīnas iznīcināšanā vainotais vīrietis ir 35 gadus vecs. Avāriju izraisīšanas dienā viņš bijis pamatīgā alkohola reibumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nav zināms, ko viņš svinējis, vai arī slīcinājis bēdas, bet pēc aizturēšanas vīrietis bijis tik pikts, ka atteicies pūst alkometra caurulītē, nodot asins vai siekalu paraugus. Šādiem gadījumiem gan ir citas metodes, kā noteikt šofera stāvokli, piemēram, spēja ar aizvērtām acīm pielikt pirkstu pie deguna vai taisni noiet pa līniju.

Tagad šoferim priekšā ne tikai smagas morālas paģiras, jo jādomā, ka dzērums jau izgulēts, bet arī prāvi izdevumi soda naudās un staigāšana pa tiesām.

Apdrošinātāji gan viena dzērājšofera dēļ zaudējumus necietīs un noteikti iesniegs regresa prasību. Jautājums tikai, vai no vīrieša vispār ir ko paņemt.

Foto

 

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl