3 komentāri

Naktī Āgenskalnā uzdarbojušies nekaunīgi huligāni, kuri dažu minūšu laikā paspējuši sastrādāt brīnumu lietas. Jaunieši situši, lauzuši un gāzuši visu, kas gadījies viņu ceļā.

Pirmās ziņas par huligānu sirojumiem saņemtas ap diviem naktī, kad ar pamatīgu troksni izbirusi kāda veikala vitrīna. Protams, uzzinot par notiekošo, nekavējoties nosūtīta tuvākā policijas patruļa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikai mirkli vēlāk nogriežoties uz kādas klusākas šķērsielas, policistu skatam atklājas kompānijas jaunākie nedarbi, un tālu vairs nebija jāmeklē arī paši huligāni.

Lai arī ir skaidrs, ka izbēgt no soda vairs neizdosies, jau pēc aizturēšanas viens no jauniešiem parūpējas par to, lai iekultos vēl lielākās nepatikšanās. Viņš laikā, kamēr kārtībnieks uz mirkli novēršas, lai pasauktu pie auto viņa cīņu biedru, izmanto mirkli un dod kājām ziņu.

Visticamāk, huligānu kompānijai, īsais bravūras un smieklu mirklis nu izmaksās prāvu naudas summu, kas būs nepieciešama, lai nomaksātu prāvās soda naudas, kā arī kompensētu veikalniekam nodarītos zaudējumus.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl