3 komentāri

Naktī Āgenskalnā uzdarbojušies nekaunīgi huligāni, kuri dažu minūšu laikā paspējuši sastrādāt brīnumu lietas. Jaunieši situši, lauzuši un gāzuši visu, kas gadījies viņu ceļā.

Pirmās ziņas par huligānu sirojumiem saņemtas ap diviem naktī, kad ar pamatīgu troksni izbirusi kāda veikala vitrīna. Protams, uzzinot par notiekošo, nekavējoties nosūtīta tuvākā policijas patruļa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikai mirkli vēlāk nogriežoties uz kādas klusākas šķērsielas, policistu skatam atklājas kompānijas jaunākie nedarbi, un tālu vairs nebija jāmeklē arī paši huligāni.

Lai arī ir skaidrs, ka izbēgt no soda vairs neizdosies, jau pēc aizturēšanas viens no jauniešiem parūpējas par to, lai iekultos vēl lielākās nepatikšanās. Viņš laikā, kamēr kārtībnieks uz mirkli novēršas, lai pasauktu pie auto viņa cīņu biedru, izmanto mirkli un dod kājām ziņu.

Visticamāk, huligānu kompānijai, īsais bravūras un smieklu mirklis nu izmaksās prāvu naudas summu, kas būs nepieciešama, lai nomaksātu prāvās soda naudas, kā arī kompensētu veikalniekam nodarītos zaudējumus.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl