VIDEO: piedzēries šoferis Torņakalnā atstāj auto uz sliedēm

1 komentārs
VIDEO: piedzēries šoferis Torņakalnā atstāj auto uz sliedēm
Foto: Ekrānuzņēmums

Otrdiena iesākusies ar diskutablu avāriju galvaspilsētā, savukārt pirmdienas pievakarē noticis negadījums ar dzērājšoferu dalību Torņakalna stacijā, kur uz dzelzceļa sliedēm “iesprūdis” kāds apvidus automobilis.

Otrdien īsi pēc 10.00 no rīta Ulbrokas un Augusta Deglava ielas krustojumā ceļu nesadalīja divu spēkratu vadītāji. Vieglā auto Hyundai vadītājs centies veikt kreiso pagriezienu, taču krustojumā sadūries ar apvidus automobili Volvo, kurš braucis pa Deglava ielu.

Diemžēl neviens no autobraucējiem par notikušo nevēlas runāt, tādēļ viņu viedokli par avārijas apstākļiem neizdodas uzzināt. Volvo stūrētājs vien norāda, ka otrs auto, visticamāk, savu manevru centies pabeigt pie sarkanā signāla. Savukārt kārtības sargi atklāj, – tā kā šajā gadījumā saņemtas pretrunīgas liecības par notikušo, šīs lietas materiāli tālāk tiks nodoti izmeklētājiem, kuri noskaidros, kurš tad no braucējiem vainojams sadursmes izraisīšanā.

Foto

Ja šajā gadījumā notikušais uzskatāms vien par ikdienišķu negadījumu, tad šādi nebūt nevar raksturot pirmdienas pievakarē Torņakalna stacijas teritorijā notikušo atgadījumu.

Kamēr kārtības sargi skaidrojušies ar abiem apreibušajiem, uz notikuma vietu izsaukti arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta vīri, ar kuru palīdzību braucamrīks novilkts no sliedēm, pēc kā nogādāts policijas stāvlaukumā. Par laimi, nekādus draudus apkārtējiem notikušais nav radījis, jo automašīna atradusies uz rezerves sliežu ceļa, tādēļ arī vilcienu satiksmi šis notikums nav aizkavējis.

Kā norāda kārtības sargs, apvidus automobilis īpašnieks ir kāds uzņēmums. Diemžēl par tā stūrētāju negadījuma brīdī pagaidām precīzu ziņu nav. Abi notikuma vietā sastaptie norāda, ka, būdami reibumā, braucamrīku iedevuši kādam nepazīstamam cilvēkam, kurš laipni piekritis viņus nogādāt mājās. Kā tieši noticis negadījums, viņi nezina, jo avārijas brīdī bija iesnaudušies. Tāpat abiem neesot ne jausmas, kur palicis šis atsaucīgais šoferītis.

Šā notikuma izmeklēšanā un pārkāpēja noskaidrošanā lieti noderētu aculiecinieku liecības. Tādēļ, ja pirmdienas pēcpusdienā, laikā no pieciem līdz sešiem, kur tuvējā apkārtnē esat redzējis šo auto, esat piefiksējis tā maršrutu pirms avārijas vai jums ir zināms, kurš sēdējis pie auto stūres negadījuma brīdī, policisti būs ļoti pateicīgi par jūsu palīdzību.

Video

TOP komentāri

  • Smieklīgi
    0 0 0

    Smieklīgi

    "Diemžēl neviens no autobraucējiem par notikušo nevēlas runāt, tādēļ viņu viedokli par avārijas apstākļiem neizdodas uzzināt. Volvo stūrētājs vien norāda, ka otrs auto, visticamāk, savu manevru centies pabeigt pie sarkanā signāla."

    Cik mums ir forši žurnālisti, neviens nevēlas runāt, bet tomēr viens norāda, ka pie sarkanā signāla Hyundai vaditājs braucis. Smiekli nāk!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl