Komentāri

Ogres iedzīvotājus ir satraukuši cilvēki, kuri, iestājoties aukstajam laikam, savas kopā sanākšanas vietas ir nomainījuši pret namu kāpņutelpām. Lieki piebilst, ka šajās reizēs tiek lietots arī alkohols un traucēta mājinieku dzīve. Un visus šos iepriekš minētos apstākļus pastiprina, ja šādā kāpņutelpā tiek tirgots nelegālais alkohols.

Vairāki iedzīvotāji ziņojuši par nelegālā alkohola tirdzniecības vietu kādā dzīvoklī Ogrē, Mālkalnes prospektā. “Točka” darbojoties ar pilnu jaudu, savukārt likumsargi, pēc cilvēku domām, pieverot acis, iespējams, pat piesedzot šo rūpalu. Mēs devāmies uz norādīto adresi un pie ieejas kāpņu telpā satikām vairākus vīriešus, kuri acīmredzot nav šīs mājas iedzīvotāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kāpņu telpā absolūts klusums, norādītā dzīvokļa durvis mums neviens neatver, lai gan dzirdams, ka dzīvoklī kāds tomēr atrodas. Ogres policija apstiprina, ka par šo nelegālā alkohola tirdzniecības vietu viņi zina. Kā var noprast, andelmaņi jau iepriekš ir sodīti, taču tirdzniecība nav beigusies. Tas iezīmē lielu problēmu cīņā ar grādīgās dziras pārdevējiem – tā ir kā cīņa ar vējdzirnavām, kurā policistiem ne vienmēr ir tāda vara un iespējas, lai bodītes aizvērtu uz visiem laikiem.

Bijuši pat gadījumi, kad alkoholiķi ar lielāko prieku solījuši sniegt liecības par slepkavībām, zādzībām vai citiem pudeles brāļu paveiktiem noziegumiem, bet pateikt, kur pirkuši spirtu – kategoriski atteikušies. Nav liecību, kaimiņi bailēs no atriebības negrib parakstīt papīrus – nav arī pierādījumu, grūtāk vaininiekus saukt pie atbildības.

Alkohola tirgoņi labi zina, cik litri spirta ir liels apjoms pēc likuma, tāpēc produkciju savās mājās tur ne vairāk kā 10 litrus. Pensionāres parasti skaidro, ka sīvo dziru krāj savām bērēm un reizēm mēdz pat apraudāties, lūdzot policistus apžēloties, taču pēc mēneša tirgo spirtu atkal, ar vēl lielāku vērienu, jo administratīvā soda maksāšanai taču vajag naudu. Un klienti klusē kā partizāni – “točkas” ir viņu svētnīcas.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl