Komentāri

Ogres iedzīvotājus ir satraukuši cilvēki, kuri, iestājoties aukstajam laikam, savas kopā sanākšanas vietas ir nomainījuši pret namu kāpņutelpām. Lieki piebilst, ka šajās reizēs tiek lietots arī alkohols un traucēta mājinieku dzīve. Un visus šos iepriekš minētos apstākļus pastiprina, ja šādā kāpņutelpā tiek tirgots nelegālais alkohols.

Vairāki iedzīvotāji ziņojuši par nelegālā alkohola tirdzniecības vietu kādā dzīvoklī Ogrē, Mālkalnes prospektā. “Točka” darbojoties ar pilnu jaudu, savukārt likumsargi, pēc cilvēku domām, pieverot acis, iespējams, pat piesedzot šo rūpalu. Mēs devāmies uz norādīto adresi un pie ieejas kāpņu telpā satikām vairākus vīriešus, kuri acīmredzot nav šīs mājas iedzīvotāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kāpņu telpā absolūts klusums, norādītā dzīvokļa durvis mums neviens neatver, lai gan dzirdams, ka dzīvoklī kāds tomēr atrodas. Ogres policija apstiprina, ka par šo nelegālā alkohola tirdzniecības vietu viņi zina. Kā var noprast, andelmaņi jau iepriekš ir sodīti, taču tirdzniecība nav beigusies. Tas iezīmē lielu problēmu cīņā ar grādīgās dziras pārdevējiem – tā ir kā cīņa ar vējdzirnavām, kurā policistiem ne vienmēr ir tāda vara un iespējas, lai bodītes aizvērtu uz visiem laikiem.

Bijuši pat gadījumi, kad alkoholiķi ar lielāko prieku solījuši sniegt liecības par slepkavībām, zādzībām vai citiem pudeles brāļu paveiktiem noziegumiem, bet pateikt, kur pirkuši spirtu – kategoriski atteikušies. Nav liecību, kaimiņi bailēs no atriebības negrib parakstīt papīrus – nav arī pierādījumu, grūtāk vaininiekus saukt pie atbildības.

Alkohola tirgoņi labi zina, cik litri spirta ir liels apjoms pēc likuma, tāpēc produkciju savās mājās tur ne vairāk kā 10 litrus. Pensionāres parasti skaidro, ka sīvo dziru krāj savām bērēm un reizēm mēdz pat apraudāties, lūdzot policistus apžēloties, taču pēc mēneša tirgo spirtu atkal, ar vēl lielāku vērienu, jo administratīvā soda maksāšanai taču vajag naudu. Un klienti klusē kā partizāni – “točkas” ir viņu svētnīcas.

Foto

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl