Komentāri

Svētdienas pēcpusdienā Jelgavā uz dzelzceļa tilta notika avārija – automašīna Audi uztriecās zirga pajūgam. Zirgs negadījuma dēļ bija jāiemidzina, bet dzīvnieka saimniekam paveicās – viņš palika teju neskarts.

Pulkstenis bija ap diviem dienā. Pēteris iejūdza ratos savu zirgu Aravellu un no Platones ielas lēnā garā brauca uz centru, diemžēl tālāk par pirmo tiltu vīrietis netika, jo pajūgā ietriecās auto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rezultātā automašīna bija pabraukusi zem ratu aizmugurējās daļas. Trieciens bija tik spēcīgs, ka pārlūzušas ilksis un plīsušas ādas siksnas. Zirgam negadījumā lauzta pakaļkāja, un viņš pēc četru stundu mokām iecelts piekabē un aizvests uz veterināro klīniku, taču ārstu konsīlijs lēma, ka dzīvnieks cietis tik smagi, ka jāiemidzina. Tikmēr autovadītājs, 18 gadus vecais Sandis, notikuma vietā savu vainu atzina.

Tas, ka Pēteris palicis bez zirga un pajūga, ir tikai puse bēdas. Patiesībā vīrietis pazaudējis arī darbu. Viņš brīvdienās un darba dienās šeit Jelgavā, Pasta salā, vizinājis bērnus un jaunlaulātos. Ceļu satiksmes negadījumā Pēterim radītos zaudējumus segs vainīgā autovadītāja OCTA apdrošināšana, taču tas neatrisina situāciju ar gaidāmajām kāzām un pasākumiem, kuros izjāde zirga pajūgā bija viena no centrālajām izklaidēm.

Ja varat Pēterim palīdzēt tik pie jauna zirga, ieteikt, kur salabot ratus, vai kā citādāk atbalstīt, zvaniet viņam pa tālruni: 29669370.

Skaties foto:

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl