Komentāri

Šā gada 13. oktobra naktī Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieki pēc neilgas pakaļdzīšanās un automašīnas logu izsišanas aizturējuši kādu Lexus automašīnas vadītāju, kurš pie stūres sēdies bez “tiesībām” un, iespējams, bijis narkotisko vielu iespaidā.

Ceturtdienas naktī RPP Latgales pārvaldes darbinieki, patrulējot Grīziņkalna apkaimē, pamanīja autovadītāju, kurš ar Lexus markas automašīnu pa brauktuvi pārvietojās aizdomīgi. Kārtības sargi nolēma automašīnu apturēt, taču tās vadītājs un policistu likumīgajām prasībām nereaģēja un strauji palielināja ātrumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti par notiekošo informēja otru ekipāžu, kas bija tuvumā, un dzinās pakaļ bēgošajam auto. Izbraucot uz Pērnavas ielas, bēglis bija iedzīts strupceļā – no abām pusēm viņam tuvojās policijas ekipāžas. Lai gan tajā mirklī bēgt vairs nebija jēgas, automašīnas vadītājs tomēr mēģināja aizbēgt. Braucot atpakaļgaitā, Lexus vadītājs ietriecās policijas operatīvajā transportlīdzeklī.

Ņemot vērā, ka autovadītājs acīmredzami negribēja padoties policistiem, kārtības sargi piesteidzās pie auto un izsita tā stiklus, lai paši varētu izslēgt dzinēju un izņemt atslēgu no aizdedzes. Līdz ar to kārtības sargiem izdevās automašīnu pilnībā apturēt un aizturēt tās vadītāju, un profesionālas sadarbības rezultātā policistiem izdevās panākt, ka pakaļdzīšanās ilga vien aptuveni minūti.

Vēlāk notikuma vietā darbu pārņēma Valsts policijas darbinieki. Izrādījās, ka 27 gadus vecais ”Lexus” vadītājs pie stūres sēdies bez tiesībām un, iespējams, bijis narkotisko vielu reibumā. Vīrietim tiks veikta ekspertīze, lai pārbaudītu narkotisko vielu klātbūtni organismā, bet automašīna, ar kuru viņš bēga, nogādāta policijas stāvvietā. Par notikušo Valsts policijā uzsākts kriminālprocess.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl