VIDEO: pakaļdzīšanās “bojeviks” uz Siguldas šosejas beidzas ar arestu

21 komentārs
VIDEO: pakaļdzīšanās “bojeviks” uz Siguldas šosejas beidzas ar arestu
Foto: Ekrānuzņēmums

Pakaļdzīšanās, šaušana un ceļa bloķēšana, izmantojot nejauši apturētu autovadītāju automašīnas. Tā nav kinofilma, tas ir patiess stāsts par Siguldas šoseju.

Likumsargu un pelēkā Mersedess vadītāja nejaušā sastapšanās notikusi naktī uz šosejas starp Rīgu un Siguldu. Tomēr tā vietā, lai pēc policistu lūguma apturētu auto, tā vadītājs strauji palielinājis ātrumu un acīmredzami centies aizbēgt no policistiem.

Pēc vairāku desmitu minūšu vajāšanas un neskaitāmām bīstamām situācijām pakaļdzīšanās operācijai piesaistīti arī papildspēki. Tālruņa zvans atskanējis arī Reģionālās pašvaldības policijas dežūrdaļā. Jau atrodoties uz šosejas, palīdzīgu roku policistiem snieguši arī divu vieglo automobiļu īpašnieki. Neskatoties uz visai bīstamo situāciju, viņi piekrituši savus spēkratus izmantot kā šķēršļus neprātīgā braucēja apturēšanai.

Skaties foto:

Tā kā bēgošā automobiļa vadītājs neprātīgā brauciena laikā ar savu rīcību apdraudēja jebkuru nejaušu satiksmes dalībnieku, kurš šajā vēlajā nakts stundā varēja gadīties bēgļa ceļā, turklāt policisti pieļāva, ka tā vadītājs varētu būt reibumā vai arī spēkrats ir nule nozagts, pieņemts lēmums to par katru cenu apturēt. Iespēja to izdarīt radās uz kāda nomaļa ceļa.

Kā redzams likumsargu uzņemtajos videomateriālos, Mersedess pēc šā pavērsiena kļūst gandrīz nevadāms, un, lai arī tā stūrētājs izmisīgi mēģina turpināt ceļu, mirkli vēlāk viņš tomēr ir spiests apstāties.

Skaties video:

21 komentārs