VIDEO! Neprātīgs BMW vadītājs izraisa avāriju uz Akmens tilta; cietusi kāda grūtniece

1 komentārs
VIDEO! Neprātīgs BMW vadītājs izraisa avāriju uz Akmens tilta; cietusi kāda grūtniece

Galvaspilsētā izvietotās videokameras pirms dažām dienām piefiksējušas kādu ļoti steidzīgu autobraucēju tikai mirkli pirms avārijas – dažas minūtes pirms desmitiem vakarā pār Akmens tiltu, rupji pārkāpjot satiksmes noteikumus un krietni vien pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu, aiztraucies kāds balts BMW X5. Par nožēlu pašam stūrētājam un tobrīd tuvumā esošajiem ļaudīm, jau pirmais līkums, kas gadījies šā autobraucēja ceļā, viņam izrādījies nepieveicams.

Pēc iespaidīga lidojuma pāri apmalēm, BMW X5 aizķēris kādu Renault Megane, taču tas nav apturējis vairākas tonnas smago auto. X5 turpinājis kustību un ietriecies arī nākamajā pretim braucošajā spēkratā. Pie tā stūres atradies kāds kungs, blakussēdētāja vietā sēdējusi grūtniece, savukārt uz aizmugurējā sēdekļa – bērns.

Gan pašam avārijas izraisītājam, gan abu pārējo negadījumā iesaistīto braucamrīku vadītājiem pieredzētais beidzies vien ar izbīli. Likumsargs atzīst, ka šajā gadījumā paveicies it visiem, jo šāda lidojuma sekas varēja būt arī daudzkārt bēdīgākas.

Neilgi pēc avārijas policisti noskaidrojuši, ka 30 gadus vecais vīrietis, kurš vadījis apvidus auto, šajā vakarā pie stūres sēdies 2,36 promiļu reibumā.

Foto!

Lai arī ik dienas dzirdam par dažādiem negadījumiem, vismaz pagaidām 2016. gada uz Latvijas ceļiem cietuši un bojā gājuši mazāk cilvēku nekā pērn. Diemžēl tieši šādu piedzērušos stūres vīru izdarības nereti noved pie skumjām sekām.

Lai arī šā apvidus auto stūrētājs turpmāk staigās kājām, likumsargi lūdz ikvienu, kurš redz iereibušu vadītāju, par to nekavējoties ziņot policistiem! Tad vismaz daļu neprāšus var apturēt, pirms vēl notikusi nelaime.

Skaties video!

1 komentārs