VIDEO! Neņemot vērā brīdinājumus par policijas reidiem, desmitiem šoferu pieķerti pie stūres dzērumā

0 Komentāru
VIDEO! Neņemot vērā brīdinājumus par policijas reidiem, desmitiem šoferu pieķerti pie stūres dzērumā
LETA

Lieldienu brīvdienās policisti pārbaudījuši gandrīz 48 000 transportlīdzekļu vadītāju! 85 no apturētajiem braucējiem bijuši alkohola reibumā, savukārt vēl 14 stūrētāji tiek turēti aizdomās par transportlīdzekļu vadīšanu narkotisko vielu reibumā. Starp citu, šī statistika nav iepriecinoša, jo salīdzinājumā ar pagājušo gadu apreibušo braucēju kļuvis vairāk.

Raidījums Degpunktā sagatavojis dažus “Lieldienu stāstus” par dzērumā pie stūres pieķertiem šoferīšiem. Iespējams, tie pārsteigs šoferu bezatbildības un muļķīgas “drosmes” dēļ.

Drebelīgs motorollera stūrētājs Purvciemā

Ar vienu no Lieldienās pieķertajiem braucējiem kārtības sargi iepazinušies sestdienas rītā, Purvciemā, kad uz motorollera sēdošais vīrs visai drebelīgi aizstūrējis pa kādu iekšpagalma ieliņu. Jau no pirmā skata vīri pamanījuši, ka aizdomīga braucēja transportlīdzeklim nav arī reģistrācijas numura zīmes, tādēļ pēc īsas pakaļdzīšanās vīrietis panākts un apturēts. Kamēr kārtības sargi notikuma vietā gaidījuši kolēģus no Ceļu policijas, izdevies pārmīt arī pāris vārdus ar pārkāpēju – kā izrādās, vīri viņu notvēruši tikai pārsimts metrus no mājām.

Šim braucēja par pārkāpumiem ceļu satiksmē nāksies stāties tiesas priekšā, turklāt būs jāmaksā arī ievērojams naudas sods, kas, iespējams, pat vairākkārt pārsniedz jauniegādātā braucamrīka vērtību.

Foto

Vecākiem tas nepatiks! Jaunietis dzērumā bez tiesībām ar savu 15 gadus jauno dāmu

Vēl kāds braucējs, kurš tā teikt, pats sevi iegāzis, policistu nagos nonācis svētdienas vakarā.   Pienākot pie auto, policistiem kļuvis skaidrs, ka šis vadītājs ar auto vairs nevarēs turpināt ceļu. Spēkratu stūrējis acīmredzami nepilngadīgs puika, turklāt no auto salona bijusi jūtama spēcīga alkohola smaka. Arī šajā gadījumā uz notikuma vietu izsaukti ceļu policisti, kuri šofera izelpā konstatējuši vairāk nekā vienu promili alkohola. Nepatikšanās iekūlusies arī puiša 15 gadus vecā līdzbraucēja, kurai kārtības sargi konstatējuši līdzīgu reibumu kā šoferītim. Ņemot vērā viņas un arī autovadītāja vecumu, par notikušo ziņots skolēnu vecākiem.

Video

0 Komentāru