VIDEO! Mirklis neuzmanības un triju šoferu dienas plāni tiek “sačakarēti”

Komentāri

Mirklis neuzmanības un veselu trīs auto vadītāju dienas plāni sagrūst… Par vienu no piektdienas nopietnākajiem negadījumiem galvaspilsētas ielās – lasi šo stāstu!

Rīta pusē mierīgo gaisotni Tālivalža un Aizkraukles ielas krustojumā satricinājis skaļš blīkšķis, lidojušas stikla lauskas un riepu švīkstoņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Braucu pa Tālivalža ielu, un jaunais cilvēks nedeva ceļu, nepalaida mani un ietriecās labajā pusē,” stāsta cietušais Ņikita.

Trešo mašīnu aizskāra inerces pēc.

Foto

Ņikitam tālāko ceļu nācās mērot kājām, bet viņa Mitsubishi, no nelaimes vietas aizveda autoevakuators. Šajā avārijā gan, visnopietnāk sadauzīts, tieši vaininieka auto.

Par neuzmanību un tās sekām atbildību būs jāuzņemas Mercedez-Benz vadītājam. Par avārijas izraisīšanu jaunietim tiks piespriests naudas sods, taču tas, visticamāk, būs sīkums, salīdzinot ar citiem izdevumiem, kas saistīti ar šo negadījumu. Pamatīgi apskādētajam “Mersedesam” nebija KASKO apdrošināšanas, tādēļ, pat neskatoties uz to, ka abu pārējo auto remontdarbus apmaksās vaininieka civiltiesiskās atbildības apdrošinātāji, var droši teikt, ka šī mācība jaunajam autobraucējam izmaksās vismaz pāris tūkstošus eiro.

Video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl