VIDEO: lūk, kas notiek, kad Bentley nedod ceļu “fūrei”

Komentāri

It kā ikdienišķs satiksmes negadījums, taču vienaldzīgu tas atstāj reti kuru. Daudzu uzmanību piesaistījusi “fūres” sadursme ar lepnu Bentley auto Rīgas centrā.

Negadījums noticis Krasta ielā pretim autoostai un tajā daudzu auto entuzisatu sapņu mašīna Bentley guva tiešām nepatīkamus bojājumus. Bentley šoferis no komentāriem par notikušo atturējās, savukārt likumsargi bija aizņemti ar savu pienākumu veikšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kravas auto šoferis gan bija gan pārliecinātāks par notikušo, gan runīgāks: “Nu kā tā? Vai tad nav skaidrs? Nogrieza man ceļu. Tāda skaista, dārga mašīna! Bet es taču speciāli tā nedarīju! Viņš vainīgs? Protams. Ielīda manā pusē.”

Pateicoties šai avārijai, pamatīgi sastrēgumi veidojās gan krasta ielā, gan pie centrāltirgus. Gan, protams, mazliet arī pašā avārijas vietā, jo visiem gribējās ne tikai pabraukt lēnāk, bet, šķiet, pat nedaudz piestāt un paskatīties uz notikušo.

Foto

Video

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl