VIDEO: Līvu laukumā trīs noziedznieki atspārda un aplaupa jaunieti; policija aiztur neliešus

3 komentāri

5. aprīlī, Vecrīgā, Līvu laukumā aplaupīšanas nolūkā trīs nelieši uzbruka un nežēlīgi piekāva kādu jaunieti. Video redzams, kā agresīvi jaunieši izaicina, provocē un nogāž upuri uz zemes. Kamēr viens no neliešiem ar kāju upurim sit pa galvu, tikmēr otrs no cietušā kabatas izvelk maku.

Uzreiz pēc nozieguma izdarīšanas trijotne straujā solī, šķērsojot Līvu laukumu, centās pamest nozieguma vietu kādā no Vecrīgas šaurajām ieliņām. Tomēr pašvaldības policija video bija piefiksējusi nozieguma brīdi, un pavēstījusi pašvaldības policijas patruļai par notikušo un virzienu, kurā devās noziedzīgā trijotne. Pavisam īsu brīdi pēc notikuša trijotne tika aizturēta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pavisam drīz notikušajā iesaistītos policijas darbinieki aizturēja turpat Vecrīgā, atrasts arī izmestais maks un uzmeklēta cietusī persona. Turpmāko procesuālo darbību veikšanai aizturētie un cietušais nogādāti Valsts policijas iecirknī.

Foto

Video

TOP komentāri

 • Krista
 • ;)
  +1 +1 0

  ;)

  Policija nostrādāja kā nākas! :)
  Varbūt kāds palabos, bet vai pašvaldības policijai nav gadījumā Krievu Drāmas teātra ēkā pašvaldības policijas "kantoris"?
 • Ravshan

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl