VIDEO: lietuviešu ļaundari iekāro latviešu pensionāru naudu

Komentāri

Latvijas pensionāri gadiem ilgi sūdzas par savām mazajām pensijām un to, ka naudas izdzīvošanai vienkārši nepietiek. taču tā nu sanācis, ka lietuvieši mūsu omītes un vectētiņus redz kā īstus naudas maisus, no kuriem var “nočiept” tūkstošiem eiro.

Par telefonkrāpniekiem ir ziņots bieži. Ir vairākkārt akcentēts, ka nevajag ticēt stāstiem par nelaimē iekļuvušiem radiniekiem, un katru reizi lūdzam gados jaunākos tuviniekus savām omītēm un opīšiem paskaidrot, kā reaģēt uz tādiem tālruņa zvaniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču atkal un atkal krāpnieki atrod upurus. No policijas saņemtas ziņas, ka lietuviešu telefonkrāpnieki apzvana Imantas pensionārus, ar mērķi izkrāpt no viņiem naudu.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl