VIDEO: Lielupes tilta lēcējam bijušas problēmas privātajā dzīvē

Komentāri

Otrdienas pievakarē neskaitāmiem jelgavniekiem pamatīgas galvassāpes un aizkavēšanos sagādājis kāds puisis, kurš grasījies nolēkt no Lielupes tilta. Kā izskatījās notikuma vietā un kā beidzās vairāk nekā stundu ilgusī pašnāvnieka glābšanas operācija, par to plašāk šajā materiālā.

Dažas minūtes pēc četriem pēcpusdienā vietējās pašvaldības policijas dežūrdaļā atskanējuši vairāki satrauktu autobraucēju un garāmgājēju zvani – tik tikko pār Lielupes tilta margām pārrāpies kāds trīsdesmitgadnieks, kurš, visticamāk, grasās lēkt upē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kamēr policisti centušies iereibušo pašnāvniecisko tieksmju vadīto vīrieti atturēt no lēciena, uz tilta izveidojies milzīgs sastrēgums, savukārt pats klients kārtības sargiem pieprasījis, lai tie uz notikuma vietu atgādā viņa dzīvesbiedri. Kad tas izdarīts, jaunā sieviete devusies pie satrauktā kunga, bet glābēji slepus gatavojušies lēcēja neitralizēšanai.

Skaties foto:

Kad uz margām stāvošais vīrs uz brīdi novērsies, viens no netālu stāvošajiem ugunsdzēsējiem negaidīti pārtraucis abu dzīvesbiedru aizrautīgo sarunu, veikli satverot pašnāvnieku un acumirkli vēlāk nogādājot viņu drošībā.

Lai arī slimnīcā nogādātais kungs jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā, likumsargi atklāj, ka viņa biogrāfijā ir vien sīki pārkāpumi. Iepriekš viņš nav veicis līdzīgas darbības. Šobrīd par jaunā vīrieša labsajūtu rūpējas mediķi, kuriem uzticēta arī šā bīstamā incidenta patieso motīvu noskaidrošana, kā arī vīrieša psihiskās veselības pārbaude.

Skaties video:

Lasi vēl