VIDEO: Lielupes tilta lēcējam bijušas problēmas privātajā dzīvē

Komentāri

Otrdienas pievakarē neskaitāmiem jelgavniekiem pamatīgas galvassāpes un aizkavēšanos sagādājis kāds puisis, kurš grasījies nolēkt no Lielupes tilta. Kā izskatījās notikuma vietā un kā beidzās vairāk nekā stundu ilgusī pašnāvnieka glābšanas operācija, par to plašāk šajā materiālā.

Dažas minūtes pēc četriem pēcpusdienā vietējās pašvaldības policijas dežūrdaļā atskanējuši vairāki satrauktu autobraucēju un garāmgājēju zvani – tik tikko pār Lielupes tilta margām pārrāpies kāds trīsdesmitgadnieks, kurš, visticamāk, grasās lēkt upē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kamēr policisti centušies iereibušo pašnāvniecisko tieksmju vadīto vīrieti atturēt no lēciena, uz tilta izveidojies milzīgs sastrēgums, savukārt pats klients kārtības sargiem pieprasījis, lai tie uz notikuma vietu atgādā viņa dzīvesbiedri. Kad tas izdarīts, jaunā sieviete devusies pie satrauktā kunga, bet glābēji slepus gatavojušies lēcēja neitralizēšanai.

Skaties foto:

Kad uz margām stāvošais vīrs uz brīdi novērsies, viens no netālu stāvošajiem ugunsdzēsējiem negaidīti pārtraucis abu dzīvesbiedru aizrautīgo sarunu, veikli satverot pašnāvnieku un acumirkli vēlāk nogādājot viņu drošībā.

Lai arī slimnīcā nogādātais kungs jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā, likumsargi atklāj, ka viņa biogrāfijā ir vien sīki pārkāpumi. Iepriekš viņš nav veicis līdzīgas darbības. Šobrīd par jaunā vīrieša labsajūtu rūpējas mediķi, kuriem uzticēta arī šā bīstamā incidenta patieso motīvu noskaidrošana, kā arī vīrieša psihiskās veselības pārbaude.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl