VIDEO: lecīgi tūristi izprovocē vardarbīgus kautiņus Vecrīgā

Pievienot komentāru
VIDEO: lecīgi tūristi izprovocē vardarbīgus kautiņus Vecrīgā
Foto: Ekrānuzņēmums

Lai arī tieši brīvdienu naktis Vecrīgā strādājošajiem likumsargiem saistās ar nopietnākajiem izsaukumiem un smagāko darbu, kā izrādās, arī darba dienu tumšajās stundās atpūtnieki spēj uzrīkot pamatīgu jandāliņu.

Mūsu nākamajā stāstā vairāku tūristu piedzīvojumi un izdarības tepat vecpilsētā.

Dzīve Vecrīgā neapstājas ne uz mirkli, un pat tad, kad vairums ļaužu jau sen devušies pie miera, vecpilsētā vēl atpūšas gana daudz cilvēku. Tūristu iecienītajā pilsētas daļā uzstādītas neskaitāmas videokameras, tādēļ policisti regulāri piefiksē dažādus notikumus un konfliktus.

Skaties foto:

Piemēram, šis iereibušais francūzis ap pusdiviem naktī pats uzprasās uz nepatikšanām un uzbāzīgi cenšas apturēt divus nejaušus garāmgājējus. Kad puiši piestāj, viņš uzsāk kautiņu, taču ātri vien tiek “neitralizēts”.

Lai arī šajā gadījumā jau pēc pirmā konflikta uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā policijas ekipāža, kautiņā iesaistītie puiši pamet notikuma vietu. Jau pēc pāris minūtēm Kaļķu ielā pie nokautētā francūža ierodas kārtības sargi, bet pie Brīvības pieminekļa strādājošā patruļa aiztur abus pārējos kaušļus.

Lai arī viņi nav vainojami šīs ķildas izraisīšanā, vakars tomēr beidzas Valsts policijas iecirknī, savukārt ārzemniekam ar neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem jādodas uz slimnīcu. Kautiņā viņš guvis dažādas sīkas traumas. Arī šiem kungiem par villošanos Vecrīgā nācās doties līdzi likumsargiem. Viņi nonāca tieši tajā pašā policijas iecirknī, kur Kaļķu ielas kautiņā iesaistītie puiši.

Lai arī reibuma bravūra liek šiem pilsētas viesiem uzvesties visai huligāniski, viņi nojauš, ka policisti varētu ieinteresēties par viņu izdarībām, tādēļ visai veikli cenšas doties prom no Vecrīgas. Jau tuvojoties Krastmalai, puiši dod kājām vaļu, jo tālumā jau dzirdamas sirēnu skaņas.

Abi franču huligāni nogādāti Pašvaldības policijas iecirknī, kur pieņemts lēmums par viņu sodīšanu. 1,2 un 1,9 promiļu reibumā esošajiem puišiem par dibenu demonstrēšanu un citām izdarībām piespriesti 100 un 140 eiro liels naudas sods.

Skaties video:

Lasi vēl