VIDEO: Ķengaragā uzdarbojas nenoskaidrots auto dedzinātājs

Komentāri

Ceturtdien īsi pirms pusnakts Ķengaragā Prūšu ielā aizdedzinātas divas mašīnas. Kāds garāmgājējs, visticamāk, dedzinātājiem patraucējis plānu īstenot līdz galam. Laikus izsaukti ugunsdzēsēji. Ko par notikušo mums šodien pastāstīja abu automašīnu īpašnieks?

Vakaros iepretim Prūšu ielas 4. namam ceļa malā tiek novietotas daudzas mašīnas, jo pagalmos visiem vietas nepietiek. Pašā nomaļākajā vietā stāvošā Mazda un Nissan apvidus auto, kuri pieder vienam īpašniekam, vakar gandrīz sadega zilās liesmās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz Mazdas motora pārsega bija uzmests degmaisījums, taču tas nepaspēja tā pa īstam iekurties, kad klāt jau bija glābēji. Viņu postenis atrodas tikai pāris kvartālu attālumā.

Foto

Aculiecinieki teic, ka esot uzlikta pudele ar benzīnu, iespējams, tā sauktais Molotova kokteilis. It kā vizuāli Mazda šķiet labojama, taču salons izkūpējis pilnībā, arī stikli apkvēpuši – tātad izmetami, motora pārsegs sakusis un izlocīts, motors piegāzts ar ūdeni un slāpekli.

Mašīnas saimnieks saka – ir vērts padomāt par Kasko apdrošināšanu, taču drīzāk jāsaspringst policistiem, lai noskaidrotu vainīgos, jo rajons kļuvis ļoti nedraudzīgs, vai pat drīzāk tāds tas gandrīz vienmēr ir bijis, vismaz attiecībā uz automašīnu drošību.

Video

Lasi vēl