Komentāri

Jūlija sākumā policijas redzeslokā nonāca vīrieši Sarkandaugavā, kas ielā sievietēm atņem zeltlietas, pārsvarā tās noraujot no kakla. Pēc ilgstoša darba ar aizturētajiem daudzas ķēdītes un kuloniņi tagad atrasti lombardos, taču paši cietušie savām lietām nenāk pakaļ, jo, iespējams, uzskata, ka vērsties policijā pēc palīdzības ir bezjēdzīgi. Bet patiesībā tieši otrādi – ziņojot par noziegumu, notverto zagļu dienas ar katru jaunu epizodi kļūst arvien sarežģītākas.

Svetlana ir viena no jūlija sākumā zagļu uzbrukumā cietušajām sievietēm. Viņa notikušo atceras kā visļaunāko murgu, taču tieši tāpēc, ka toreiz par notikušo ziņoja policijai, atņemto zelta ķēdīti tagad izdevies atgūt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es stāvēju un gaidīju trolejbusu. Bija ļoti daudz cilvēku, tāpēc nestāvēju zem jumtiņa, bet gan ārpusē ar lietussargu. Sajutu kaut ko nelabu, pacēlu lietussargu, skatos stāv cilvēks. Pēc tam, pat nezinu kāpēc, skatījos uz viņu spoguļattēlā, tāpēc labi viņu atcerējos. Viņš vēl minūti stāvēja un novēroja. Pēc tam dažas sekundes spējš rāviens, viņš vilka mani, mēs vēl cīnījāmies,” atceras cietusī. Cīniņu Svetlana zaudējusi, bet sāpīgākais ir tas, ka bars ar cilvēkiem noskatījies, kā noziedznieks plosa sievietes kaklu.

Skaties foto:

Ar sāpošu kāju un saskrāpētu kaklu Svetlana devusies uz policiju. Likumsargi iesēdinājuši cietušo busiņā un centušies kopā ar cietušo ļaundari atrast “uz karstām pēdām”. Diemžēl nesekmīgi. Tomēr jau pēc pāris dienām laupītāji tika aizturēti. Svetlanai atdota ķēdīte un par to viņa ir bezgala pateicīga likumsargiem. Arī ļaundarus viņa atpazinusi.

Policijā saka, ka vainīgie saņems sodu pēc pilnas programmas arī par Svetlanai nodarīto. Bet līdz tiesai vēl tāls ceļš ejams, jo likumsargiem lombardā izdevies atrast vairākas pārrautas ķēdītes, kas noteikti pieder aplaupītiem cilvēkiem.

Ziemeļu iecirkņa policistus jūs varat sazvanīt pa tālruni: 67086000 vai lūdzot savienot caur policijas diennakts tālruni 110.

Skaties video:

Lasi vēl