Komentāri

Otrdien, kādā darba vietā Tukuma pusē noticis traģisks negadījums. Smilšu ieguves karjerā dzīvību zaudējis kāds 21 gadu vecs puisis. Kas šobrīd zināms par šo nelaimi, un ko atklāj tās aculiecinieki?

Otrdienas pēcpusdienā, darbi šajā karjera ritējuši kā ierasts, kad tikai dažas minūtes pēc diviem dienā, pēkšņi, vairāku darbinieku acu priekšā noticis šaušalīgs negadījums. Viens no karjera esošajiem traktoriem, negaidīti, ar skaļu blīkšķi nogāzies no aptuveni desmit metrus augstā krasta un iekritis ūdenī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Diemžēl, neskatoties uz kolēģu centieniem palīdzēt avarējušā traktora vadītājam, puisis tā arī nav uzpeldējis un vīri, steiguši zvanīt glābējiem. Par notikumiem karjerā informēti arī policisti, kuri trešdienas rītā lūguši glābējus turpināt pazudušā traktora vadītāja meklējumus.

Skaties foto:

Uzņēmuma pārstāvis, kuru sastopam nelaimes vietā atturas no sarunas kameras priekšā, skaidrojot, ka šis noteikt nav brīdis, lai komentētu vakardienas notikumus, taču atzīmē, ka 21 gadu vecajam puisim nevajadzēja atrasties pie traktora stūres. Šādu versiju, uzklausījuši arī Valsts policijas darbinieki. Arī bojāgājušā puiša kolēģi tā arī nespēj rast izskaidrojumu notikušajam.

Līdz trešdienas pēcpusdienai, glābējiem tā arī neizdevās atrast bojā gājušā puiša mirstīgās atliekas, tādēļ meklējumi, visticamāk turpināsies arī rīt. Valsts policijā par šo traģisko negadījumu ierosināts kriminālprocess. Visus ar šo notikumu saistītos faktus, pārbaudīs arī darba inspekcija. Vai notikušajā vainojams pats darbinieks vai tomēr viņa darba devējs atklās tikai izmeklēšana.

Skaties video:

Lasi vēl