VIDEO: Kaimiņi mājas ugunsgrēkā vaino “nepieskaitāmu” pensionāri

1 komentārs

Naktī uz piektdienu ap pusnakti Jelgavā, Katoļu ielā daudzdzīvokļu mājā izcēlies ugunsgrēks, kurā no ēkas evakuēti 40 cilvēki. Vienu sievieti glābēji nešus iznesa no dūmu biezokņa.

Piecstāvu mājas otrā stāva dzīvoklī piektdien desmit minūtes pēc pusnakts izcēlās ugunsgrēks. Liesmas pamanīja kāds pārītis – jaunieši vienkārši gājuši garām. Viņi arī izsauca glābējus. No dūmiem ugunsdzēsēji izvilkuši 78 gadus vecu kundzi – dzīvokļa saimnieci. Viņu aizvedusi ātrā palīdzība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mājas iedzīvotāji domā, ka aizdegšanās notikusi pašas sirmās kundzes vainas dēļ. Diez vai noticis elektrības īssavienojums, jo redzams, ka rozete tikai nedaudz sakususi. Liesmas izcēlušās stūrī starp logu un dīvānu.

Citi iedzīvotāji gan neslēpj, ka cietušajai sievietei reizēm bijušas problēmas saprātīgi domāt, tāpēc nevar izslēgt iespēju, ka viņa uguni pielaidusi tīšuprāt un aizgājusi gulēt. Jebkurā gadījumā viņa visticamāk nepaspēja nobīties tik ļoti kā piektā stāva iedzīvotāji pie kuru durvīm biezā slānī koncentrējās biezie dūmi. Oļega mamma ir invalīde – ja būtu jāevakuējas, tad tikai caur logu.

Blakus dzīvoklī savukārt mīt mamma ar diviem maziem bērniem. Arī viņi palikuši telpās – gala istabā pie loga elpojuši svaigu gaisu, jo trepēs iziet bez skābekļa maskas vairs nebija iespējams. Par laimi liesmas ātri apdzēstas.

Lai arī oficiālā degšanas platība ir tikai pieci kvadrātmetri, iedzīvotājiem šis pārdzīvojums vēl ilgi paliks atmiņā. Viņi saka paldies ugunsdzēsējiem, kuri nepilnas stundas laikā ar ārkārtas situāciju tika galā. Agris Blūmfelds, Juris Teivāns, Degpunktā.

Skaties video:

TOP komentāri

  • ehhh
    0 0 0

    ehhh

    Varbūt pirms nozākāt konkrēto dāmu ir vērts uzklausīt ne tikai apkārtējo viedokli, bet arī pašas kundzes viedokli par notikušo, jo šobrīd visi ir balti un pūkaini, par ko noteikti nevajadzētu būt pārliecinātiem it sevišķi attiecībā uz mantojumu ieinteresētajām personām.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl