Komentāri

Jelgavas pašvaldības policisti Dainis Gailītis un Mareks Rubens vakar atklājuši peldēšanās sezonu Lielupē – viņi ar visām drēbēm metās ūdenī, lai glābtu kāda cilvēka dzīvību. 

Jelgavā uz Lielupes tilta margām apsēdies kāds 36 gadus vecs vīrietis un taisījies no piecu metru augstuma lēkt ūdenī. Garāmgājēji izsaukuši policistus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kādā brīdī pārlieku emocionāli noskaņotais vīrietis pamanījis tilta galā esošos policistus un izlēmis nopeldēties. Šo skatu iemūžinājusi arī pilsētas videonovērošana.

Ugunsdzēsēji saseguši cietušo vīrieti ar segām un nodevuši mediķu rokās. Cietušais neko nav spējis paskaidrot, viņš raudājis. Tikmēr viņa dzīvības glābēji devušies uz iecirkni žāvēt drēbes un visu pārējo, kas samircis.

Bet tas šajā gadījumā ir sīkums, jo kā saka paši policisti, neviena lieta nav cilvēka dzīvības cenā.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl