VIDEO: Jelgavā policisti, mediķi un ugunsdzēsēji cenšas no rokudzelžiem atbrīvot vīrieti

1 komentārs
VIDEO: Jelgavā policisti, mediķi un ugunsdzēsēji cenšas no rokudzelžiem atbrīvot vīrieti
FOTO: Flickr

Jelgavā Jaunais gads ar dīvainu pārsteigumu atnācis gan pie kāda svinētāja, gan – pie policistiem un ugunsdzēsējiem. Proti – kāds vīrietis ilgu laiku nekādi nav spējis atbrīvoties no drauga uzliktajiem rokudzelžiem.

Bija nakts uz trešo janvāri. Kādam vīrietim, sauksim viņu par Jāni, tā bija trešā jaungada svinēšanas nakts. Pamodās viņš ar galvassāpēm un manāmu neērtuma sajūtu.

Paģiras kā jau paģiras, taču kaut kas šoreiz bija mazliet savādāk nekā parasti. Kamēr Jānis gulēja, draugs ar kuru kopā viņš dzēra, bija aizgājis prom un savu pudeles brāli atstājis manāmi neērtā stāvoklī – ar uzdauzītu aci un saslēgtu rokudzelžos.

Kādas nesaskaņas abi bija skaidrojuši, kas lai to zina, taču tagad Jānim bija kaut kā jātiek vaļā no roku dzelžu gūsta. Sazvanīt draugu, pie kura bija atslēgas, viņš nekādi nevarēja, tāpēc spiedīgo situāciju lēma risināt, zvanot uz policiju.

Likumsargi atbrauca, atrada Jāni vēl aizvien saslēgtu rokudzelžos, taču atzina, ka ir bezspēcīgi. Viņu rokudzelžu atslēgas te neder un īsto atslēgu viņiem nav. Brīdi visi kopā domāja, ko lai ar Jāni iesāk un izlēma sazināties ar glābējiem. Varbūt visi viens otru ne tā saprata, taču likumsargi ziņo, ka glābēji braukt glābt Jāni nav gribējuši, jo viņa dzīvībai nekādas briesmas nedraudot.

Tā kā kaut ko ar nelaimē nonākušo jelgavnieku vajadzēja iesākt, policisti atcerējās par uzsisto aci un aizveda viņu uz slimnīcu. Lai vismaz brūce būtu pienācīgi apkopta. Mediķi ar nobrāzumiem un brūcēm tika galā, taču rokudzelžu jautājumā arī nekādi nevarēja palīdzēt. Tāpēc viņi Jāni, saslēgtu tāpat kā iepriekš,izlaida no slimnīcas meklēt palīdzību kaut kur citur.

Pusotru stundu tādā skatā klīdis pa pilsētu, nu jau izmisuma dzīts, virietis devās uz degvielas uzpildes staciju, kur ar rokudzelžu noņemšanu arī neviens nenodarbojās.

Taču tur kāds vēlreiz sazvanīja pašvaldības policistus, kuri atkal atbrauca, atkal apskatīja Jāņa saslēgtās rokas un šoreiz, lai cilvēks tādā skatā vairs neklīstu pa pilsētu un nebiedētu bērnus, izlēma viņu paši aizvest pie ugunsdzēsējiem.

Tur Jānis beidzot atbrīvojās no drauga Jaungada dāvanas – glābēji roku dzelžus pārknieba.

Savukārt vēl aizvien līdz galam neatžirgušais klients tika nogādāts atpakaļ mājās, kur varēja ērti apķert spilvenu un laisties saldā miegā, lai nākamajā dienā pamostos jau kā kārtīgs un pieklājīgs cilvēks un apsvērtu, vai turpināt draudzēties ar to tipu, kurš viņu saslēdza, vai labāk tomēr vairs ne.

1 komentārs