Komentāri

Bija agrs trešdienas rīts, kad saule tikko aususi, taču diviem 22 un 23 gadus veciem jauniešiem acīmredzot vēl nebija beidzies iepriekšējās dienas vakars. Proti, iereibušie puiši izlēma savu ballēšanos noslēgt, testējot automašīnu Volvo V70.

Lidlauks nelūgtiem viesiem jau kādu laiku ir slēgts, taču ātruma cienītāji tāpat atrodot veidu, kā tajā iekļūt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai neviena netraucēti varētu no spēkrata izspiest visu maksimumu un palikt šķietami neviena nepamanīti, minētie jaunieši it kā pat salauzuši norobežojošās barjeras, lai iekļūtu slēgtajā teritorijā, un tad spieduši gāzes pedāli grīdā.

Diemžēl šī pārgalvība nav palikusi bez sekām – automašīna sadūrās ar uzbērumu, un, kā jau lidlaukā pienākas, nolidojusi 20 metrus un tikai tad piezemējusies. Sekas skarbas – pasažieris guvis nopietnas traumas un aizvests uz slimnīcu, bet par šoferi rūpes uzņēmušies policisti. Viņa izelpā konstatētas 1,6 promiles.

Skaties un brīnies!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl