VIDEO: jaunieši pamatīgā reibumā bēg no policijas un avarē

2 komentāri

Sestdien pulksten 19.00 Neretā ceļu policisti pamanīja aizdomīgu automašīnu BMW, kuras vadītājs nepakļāvās vairākkārtējai policijas prasībai apturēt spēkratu un bēga. Policisti sekoja automašīnai un mēģināja to apturēt, taču autovadītājs nereaģēja uz aicinājumiem apstāties.

Bēgot automašīnas vadītājs netika galā ar transportlīdzekļa vadāmību un avarēja, apgāžoties uz jumta. Notikuma vietā likumsargi konstatēja, ka automašīnā atrodas divi jaunieši – 1991. un 1992. gadā dzimuši vīrieši. Neviens no viņiem neatradās šofera vietā, tādēļ uzsākta izmeklēšana un nozīmētas ekspertīzes, lai noskaidrotu, kurš vadīja transportlīdzekli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policistiem radās aizdomas, ka jaunieši varētu būt alkohola reibumā. Veicot pārbaudi, vienam no vīriešiem konstatēja 2 promiļu reibumu, savukārt otram – 2,7 promiļu reibumu, tāpat atklājās, ka nevienam no jauniešiem nav atbilstošas kategorijas autovadītāja apliecības. Kad izmeklēšanā noskaidros automašīnas šoferi, tiks sākta administratīvā lietvedība par nepakļaušanos policistu likumīgajām prasībām, tāpat vīrietis tiks saukts pie kriminālatbildības par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā bez atbilstošas kategorijas apliecības.

Turpinot reidu Jēkabpilī, policisti pulksten 1.08 apturēja automašīnu Renault Megane, kuru vadīja kāds 1988. gadā dzimis vīrietis, esot 1,6 promiļu stiprā reibumā, bet brīdi vēlāk, pārbaudot automašīnu Peugeot Partner, atklājās, ka 1986. gadā dzimušais šoferis atrodas 1,61 promiļu stiprā reibumā, turklāt likumsargi konstatēja, ka iereibušajam vīrietim nav atbilstošas kategorijas autovadītāja apliecības. Savukārt Elejā dažas stundas vēlāk policisti apturēja automašīnu Nissan Terrano, kuru vadīja 1998. gadā dzimis vīrietis, atrodoties 1,60 promiļu stiprā reibumā.

Par izdarītajiem likumpārkāpumiem 1988. gadā un 1998. gadā dzimušajiem vīriešiem uzsākta administratīvā lietvedība, savukārt 1986. gadā dzimušo vīrieti sauks pie kriminālatbildības par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā bez atbilstošas kategorijas vadītāja apliecības.

Policija atgādina, ka transportlīdzekļa vadīšana reibumā būtiski apdraud gan pašu, gan citu ceļu satiksmes dalībnieku veselību un dzīvību. Pievienotajā videomateriālā redzams, cik dzīvībai bīstama var būt braukšana reibumā. Šajā gadījumā gan abi jaunieši iztika bez smagām traumām, taču šāds ceļu satiksmes negadījums var beigties arī ar traģiskām sekām.

TOP komentāri

  • ar mietu
    +1 +1 0

    ar mietu

    tādiem idiņiem kā tu tik ar mietu ! Un kārtīgi ,lai nevarētu pat apsēsties !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl