VIDEO! It kā neliels pārpratums, taču rīts sabojāts – avārija uz Salu tilta

Komentāri

Viens it kā neliels pārpratums, taču viss rīts sabojāts diviem cilvēkiem – pirmdienas, 7. marta, rītā ceļu Salu tilta sākumā nesadalīja Volkswagen un kravas automašīna.

Lai rastu atbildi uz jautājumu – kurš vainīgs avārijā, vieglās automašīnas un kravas automobiļa šoferiem bija nepieciešama policijas palīdzība. Smagā automašīna vieglo bija aizķērusi, un abi vadītāji par notikušo stāstīja savu stāstu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vieglā auto šoferis teic, – viņš braucis no Lāčplēša ielas uz viaduktu, lai tiktu uz Krasta ielu, kad pēkšņi daudzas tonnas smagākais spēkrats sācis spiesties viņam virsū. “Braucu no Gogoļa ielas puses un redzēju, ka “fūre” sāk nogriezties un tajā pašā laikā neievēro mani. Es centos pamukt malā pa labi, bet viņš mani nepamanīja, aizķēra un uzgrūda apmalei,” stāsta vieglā spēkrata šoferis.

Savukārt kravas automobiļa vadītājs saka, – izbraucis no Maskavas ielas, lai tiktu uz tā paša viadukta, kur gribēja nokļūt “vieglais”. Viņam šķitis, ka vieglā automašīna brauks pāri tiltam – taču nekā.

Foto

Skaties video!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl