Komentāri

Latvijā veidot biznesu nav viegli un šķēršļus rada ne tikai likumdevējs, bet arī cilvēki, kas stāv ārpus likuma. Jau atkārtoti kādā Miera ielas kafejnīcā paviesojies zaglis. Pēdējā reizē viņam diemžēl izdevies aiziet ar vērtīgu guvumu. Zagļa rosīšanos piefiksējušas iestādes video kameras.

Ap pulksten 3.20 naktī ieslēgusies signalizācija un apsargi saņēmuši nepārprotamu informāciju, ka jāsteidzas uz Miera ielu 29 – kafejnīcu “Rocket bean roastery”. Kamēr apsargi bijuši ceļā, pa logu iekāpušais zaglis nesteidzīgi izstaigājis telpas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kafejnīcas saimniekam ir aizdomas, ka zaglis ir cilvēks ar pieredzi. Nosvērta rīcība un šķietams bezbailīgums ir acīmredzams.

Lai arī zaglis no kafejnīcas paņēmis naudu un mūzikas iekārtu, iestādes darbs nav traucēts. Arī iepriekš bijuši ielaušanās mēģinājumi, taču līdz šim kafejnīcas īpašnieki guvuši virsroku pār kramplaužiem.

Un, ja jūsu rīcībā ir kāda informācija par video redzamo naksnīgo zagli vai plānoto ielaušanos “Rocket bean roastery”, nepalieciet vienaldzīgi un ziņojiet par to policistiem. Par zādzību jau uzsākts kriminālprocess.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl