Komentāri

Latvijā veidot biznesu nav viegli un šķēršļus rada ne tikai likumdevējs, bet arī cilvēki, kas stāv ārpus likuma. Jau atkārtoti kādā Miera ielas kafejnīcā paviesojies zaglis. Pēdējā reizē viņam diemžēl izdevies aiziet ar vērtīgu guvumu. Zagļa rosīšanos piefiksējušas iestādes video kameras.

Ap pulksten 3.20 naktī ieslēgusies signalizācija un apsargi saņēmuši nepārprotamu informāciju, ka jāsteidzas uz Miera ielu 29 – kafejnīcu “Rocket bean roastery”. Kamēr apsargi bijuši ceļā, pa logu iekāpušais zaglis nesteidzīgi izstaigājis telpas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kafejnīcas saimniekam ir aizdomas, ka zaglis ir cilvēks ar pieredzi. Nosvērta rīcība un šķietams bezbailīgums ir acīmredzams.

Lai arī zaglis no kafejnīcas paņēmis naudu un mūzikas iekārtu, iestādes darbs nav traucēts. Arī iepriekš bijuši ielaušanās mēģinājumi, taču līdz šim kafejnīcas īpašnieki guvuši virsroku pār kramplaužiem.

Un, ja jūsu rīcībā ir kāda informācija par video redzamo naksnīgo zagli vai plānoto ielaušanos “Rocket bean roastery”, nepalieciet vienaldzīgi un ziņojiet par to policistiem. Par zādzību jau uzsākts kriminālprocess.

Lasi vēl