Komentāri

Policisti uzsākuši pakaļdzīšanos kādam iereibušam šoferim, kurš vēlāk liedzās, ka policistus nav pamanījis un tādēļ uzreiz nav apstājies, kā arī piedāvājis likumsargiem “labu naudu”.

Pelēko Renault, kura stūrētājs pavisam mierīgi “ieripinās” krustojumā pie sarkanās gaismas, likumsargi ievēro Lauku un Pērnavas ielas krustojumā. Vīrietis nepakļaujas policistu aicinājumam piestāt ielas malā un pat paātrina transportlīdzekļa gaitu. Vēlāk izrādās, ka viņš ir dzēris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saprotot, ka nu vairs nebūs labi, jo vīrietis tiek saslēgts rokudzelžos, viņš policistus aicina apdomāt šo lēmumu. “Man ir paziņas. [..] Sarunāsim! Labu naudu samaksāšu!” lūdzas likumpārkāpējs.

Skaties video, kā tas notika!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl