Komentāri

Izsaukums, kādu vēlajā vakara stundā saņēma Rīgas Pašvaldības policisti, ir tā teikt, kārtības sargu ikdiena. Kāda iereibusi un skaļa trijotne Blaumaņa ielā traucējot apkārtējo mieru un cenšoties izprovocēt konfliktus ar garāmgājējiem.

Laikā, kamēr vīri mierīgā gaisotnē aprunājušies ar abiem iespējamajiem pārkāpējiem, nekas nav liecinājis, ka jau pēc pāris sekundēm viņi nokļūs savas karjeras vienā no bīstamākajām situācijām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viens no trokšņotājiem pēkšņi pavērsis ieroci pret likumsargu.

Šajā mirklī viena nepareiza kustība, skaņa vai acu skatiens varēja izšķirt to, vai ar pistoli bruņotais vīrs dzīvos vai mirs. Par laimi, policista treniņos pavadītais laiks ļāva šo bīstamo situāciju atrisināt bez cietušajiem.

Iespējams, tikai kādu laiciņu pēc notikušā ļaundaris atskārta, cik patiesībā tuvu bija mirklim, kad 41 gada vecumā viņa dzīve varēja negaidīti aprauties! Pēc aizturēšanas vīrietis ar uzbrukumā izmantoto rotaļu ieroci nogādāts Valsts policijas iecirknī, kur uzsākts kriminālprocess, bet vēlāk aizvests uz izolatoru, kur pāris dienas ļauts pārdomāt izdarīto.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl