VIDEO: huligāns ar rotaļu ieroci Rīgas centrā uzbrūk policistiem

Pievienot komentāru
VIDEO: huligāns ar rotaļu ieroci Rīgas centrā uzbrūk policistiem
FOTO: LETA

Izsaukums, kādu vēlajā vakara stundā saņēma Rīgas Pašvaldības policisti, ir tā teikt, kārtības sargu ikdiena. Kāda iereibusi un skaļa trijotne Blaumaņa ielā traucējot apkārtējo mieru un cenšoties izprovocēt konfliktus ar garāmgājējiem.

Laikā, kamēr vīri mierīgā gaisotnē aprunājušies ar abiem iespējamajiem pārkāpējiem, nekas nav liecinājis, ka jau pēc pāris sekundēm viņi nokļūs savas karjeras vienā no bīstamākajām situācijām.

Viens no trokšņotājiem pēkšņi pavērsis ieroci pret likumsargu.

Šajā mirklī viena nepareiza kustība, skaņa vai acu skatiens varēja izšķirt to, vai ar pistoli bruņotais vīrs dzīvos vai mirs. Par laimi, policista treniņos pavadītais laiks ļāva šo bīstamo situāciju atrisināt bez cietušajiem.

Iespējams, tikai kādu laiciņu pēc notikušā ļaundaris atskārta, cik patiesībā tuvu bija mirklim, kad 41 gada vecumā viņa dzīve varēja negaidīti aprauties! Pēc aizturēšanas vīrietis ar uzbrukumā izmantoto rotaļu ieroci nogādāts Valsts policijas iecirknī, kur uzsākts kriminālprocess, bet vēlāk aizvests uz izolatoru, kur pāris dienas ļauts pārdomāt izdarīto.