VIDEO: dzērājšoferis bēg no policijas un gandrīz sabrauc gājējus

Komentāri

Kārtējais dzērājšoferis iekritis paša muļķības dēļ – viņu nodevusi pārgalvība.

Pašvaldības policijas patruļa trešdienas pēcpusdienā bija ceļā uz Vecmīlgrāvi, kad Viestura prospektā negaidīti kāda tumšas krāsas Audi stūrētājs turpat kārtības sargu busiņa priekšā rupji pārkāpis noteikumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikai veiksmīga sakritība no nepatikšanām paglābusi gājējus, kuri gatavojās šķērsot Viestura prospektu. Redzot neprātīgajā ātrumā braucošo Audi, viņi piestājuši uz ietves un vien noskatījušies pakaļ bēglim un viņa vajātājiem. Tomēr brīdi vēlāk nule pieredzētā, visai bīstamā situācija vai veselais saprāts licis šā Audi stūrētājam apdomāties. Saprotot, ka no soda neizbēgt, viņš samazina ātrumu, līdz apstājas ielas malā.

Skaties foto:

Šā neveiksmīgā manevra pašvaldības policijas automobiļa priekšā dēļ dzērājšoferim nu būs, par ko padomāt. Viņa braucamrīks nogādāts likumsargu stāvlaukumā. Par šajā dienā savārītajām ziepēm sods rakstāms ar vismaz četriem cipariem, turklāt vairākus gadus piespiedu kārtā jākļūst par kājāmgājēju.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl