Komentāri

Dreiliņu uzpildes stacijā Statoil pirms dažām dienām paviesojušies rūdīti degvielas zagļi. Izsūknējuši no sūkņiem degvielu vismaz pārsimt litru un, kā saka, laidušies lapās. Šoreiz gan, pateicoties uzpildes stacijas darbinieku atjautībai un policistu operatīvai rīcībai, garnadži tālu netika.

Vairāku mēnešu garumā kāds piesardzīgs un viltīgs zaglis ar vairākām automašīnām ar zagtiem numuriem Rīgā un citās Latvijas pilsētās zaga no benzīntankiem degvielu lielos daudzumos. Faktiski “uzpildījās”, bet nesamaksāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šoreiz viņš tankā bija iebraucis ar solīdu automobili – vecu Jaguāru. Vīrietim nepaveicās, benzīntanka personāls bija gana atjautīgs un uzreiz saprata, kas viņam aiz ādas. Pārbaudot datorā auto numurus, atklājās, ka tie ir pārskrūvēti, savukārt tehniskās apskates uzlīmē redzamais numurs sakrita ar neīstajām numurzīmēm, bet benzīntanka darbinieki atkoda arī šo viltību.

Burtiski tajā pašā laikā policistiem un benzīntanka drošības dienestam vajadzēja iesaistīties vēl viena zagļa ķeršanā. Šis garnadzis braucis ar gaišas krāsas Audi 80.

Šobrīd uzsākts kriminālprocess par degvielas zādzību, un, izskatās, ka zaglis ar veco Audi beidzot dabūs pēc pilnas programmas.

Proti, aizturētais vīrietis figurē vēl aptuveni 20 degvielas zādzību epizodēs, un viņam par labu noteikti nenāk fakts, ka viņš arī iepriekš ir tiesāts par vismaz tikpat daudz dažādiem noziegumiem, kas vērsti pret svešu īpašumu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl