VIDEO: Dreiliņu Statoil rūdīti zagļi izsūknē simtiem litru degvielas

Komentāri

Dreiliņu uzpildes stacijā Statoil pirms dažām dienām paviesojušies rūdīti degvielas zagļi. Izsūknējuši no sūkņiem degvielu vismaz pārsimt litru un, kā saka, laidušies lapās. Šoreiz gan, pateicoties uzpildes stacijas darbinieku atjautībai un policistu operatīvai rīcībai, garnadži tālu netika.

Vairāku mēnešu garumā kāds piesardzīgs un viltīgs zaglis ar vairākām automašīnām ar zagtiem numuriem Rīgā un citās Latvijas pilsētās zaga no benzīntankiem degvielu lielos daudzumos. Faktiski “uzpildījās”, bet nesamaksāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šoreiz viņš tankā bija iebraucis ar solīdu automobili – vecu Jaguāru. Vīrietim nepaveicās, benzīntanka personāls bija gana atjautīgs un uzreiz saprata, kas viņam aiz ādas. Pārbaudot datorā auto numurus, atklājās, ka tie ir pārskrūvēti, savukārt tehniskās apskates uzlīmē redzamais numurs sakrita ar neīstajām numurzīmēm, bet benzīntanka darbinieki atkoda arī šo viltību.

Burtiski tajā pašā laikā policistiem un benzīntanka drošības dienestam vajadzēja iesaistīties vēl viena zagļa ķeršanā. Šis garnadzis braucis ar gaišas krāsas Audi 80.

Šobrīd uzsākts kriminālprocess par degvielas zādzību, un, izskatās, ka zaglis ar veco Audi beidzot dabūs pēc pilnas programmas.

Proti, aizturētais vīrietis figurē vēl aptuveni 20 degvielas zādzību epizodēs, un viņam par labu noteikti nenāk fakts, ka viņš arī iepriekš ir tiesāts par vismaz tikpat daudz dažādiem noziegumiem, kas vērsti pret svešu īpašumu.

Lasi vēl