VIDEO: Divi autovadītāji kašķējas par to, kurš izraisīja avāriju

Komentāri

Nepatīkams dienas sākums ceturtdien izvērties diviem autovadītājiem, kuru vadītie spēkrati ielas vidū ”sabučojās”. Katrs no šoferiem gan uzstāja uz savu taisnību un abi norādīja, ka nabi nav vainīgi pie notikušās sadursmes.

Minētais incidents noticis Satekles un Visvalža ielas krustojumā un par laimi abi autovadītāji tikuši cauri vien ar vieglu izbīli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nepatīkamāk diena izvērtusies kādam motorollera vadītājam, kuram pēkšņi ceļu nogriezusi kāda autovadītāja. Motorollera braucējs ir nogādāts mediķu aprūpē.

Skaties video:

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl