VIDEO: divgadīgs zēns zaudē dzīvību vecāku acu priekšā

1 komentārs

Pirmdienas vakarā Varakļānu veselības aprūpes centrā Elstu ģimene piedzīvojusi savas dzīves šausminošāko notikumu. Iekrītot lifta šahtā, vecāku acu priekšā tur dzīvību zaudējis gadu un astoņus mēnešus vecs bērns. Kā tas iespējams, ka nepilnus divus gadus vecais bērns iekrita desmit metrus dziļā lifta šahtā, un kurš atbildīgs par šo traģēdiju, kas maksāja zēna dzīvību?

Gadu un astoņus mēnešus vecais Kristaps pa 34 centimetrus plato spraugu starp lifta grīdu un būves ārsienu iegāzās četrus stāvus dziļajā lifta šahtā. Smagi cietušais puisēns nekavējoties nogādāts Rēzeknes slimnīcā, taču kritienā gūtās traumas bijušas pārāk smagas, un Kristaps tajā pat naktī miris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ceturtdien Elstu ģimenes vienīgā atvase tiek guldīta zemes klēpi. Tēvs, atceroties traģēdiju, ir patiesā neizpratnē par to, kā tā varēja notikt. Kāpjot liftā, nav bijušas ne mazākās aizdomas par to, ka grīdā ir šāda bīstama sprauga. Ne uzraksti, ne brīdinājumi… Pieredzēt šādas šausmas, viņš nenovēlētu pat ļaunākajam ienaidniekam.

Foto:

Šodien traģēdijas vietā sastopam arī veselības centra vadītāju. Viņa darbavietā ieradusies tikai dažas minūtes pēc notikušā un ir informēta par tā vakara notikumu attīstību.

Šobrīd lifts uz laiku slēgts, lai arī vadītāja apgalvo, ka tehniskā inspekcija, kas pārbaudījusi liftu arī pēc nelaimes, nekādus bojājumus nav konstatējusi. Kopš 2011. gada, kad, pateicoties Eiropas finansējumam, lifts uzbūvēts un nodots ekspluatācijā, pēc viņas ziņām nav veiktas nekādas pārbūves vai izmaiņas. Arī starpgadījumi vai nelaimes gadījumi šajā laika posmā nav bijuši.

Uzzinot par notikušo, palīgā bēdu sagrautajai ģimenei steidzies arī Staņislavs Pleikšnis. Viņš ir Rēzeknes augstskolas pasniedzējs un pieredzējis būvnieks, kurš uzņēmies pats izmeklēt šo nelaimi. Bojāgājušais Kristaps bija viņa māsīcas dēls.

Pleikšņa kungs norāda, ka personīgi apmeklējot veselības centru, konstatējis virkni nepilnību. Lifts izbūvēts nepareizi, pārkāpjot darba drošības noteikumus, tas nav reģistrēts bīstamo iekārtu reģistrā, kā arī tam nav lifta pases – viņaprāt, šī iekārta nav derīga ekspluatācijai.

Šobrīd bērna bojāejas izmeklēšana nodota Valsts policijas pārstāvjiem, kuri sola šo lietu izmeklēt pēc iespējas ātrāk. Madonas iecirkņa priekšnieks uzskata, ka šajā gadījumā nav nekādu šķēršļu tam, lai lietu atrisinātu un vainīgie tiktu saukti pie atbildības.

Lai arī izmeklētāju darbs vairs neatgriezīs Kristapu, jācer, ka cilvēki, kuri tīši vai netīši pielikuši savu roku, izraisot šo traģēdiju, saņems pelnītu sodu. Degpunktā komanda turpinās sekot šīs lietas izmeklēšanai.

Skaties video:

TOP komentāri

 • maza
  0 0 0

  maza

  viss dzilako lidzjutibu izsaku vecakiem .....
  sausmas cik cik????? nelaimem vel ir janotiek lai saktu drosas lietas razot. buvet utt??? cik?
  sajutas sobrid sausmigas un tiesam sap lidz ar vecakiem...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl