VIDEO: deviņdesmito gadu reketieri atgriežas, lai atkal “sēdētu”

1 komentārs

Bandītiem, kuri deviņdesmitajos gados nodarbojās ar reketu, izspiešanu, šantāžu, laupīšanām un zādzībām, pasaules uztvere nav mainījusies arī šodien. Septiņu cilvēku banda Rīgas centrā centās nolaupīt divus uzņēmējus un izspiest no viņiem naudu, taču mēģinājums beidzās ar to, ka viņu fotogrāfijas tagad variet apskatīt mūsu sižetā.

“Uzlikt jumtu” – šāds vārdu salikums pēdējos piecpadsmit gadus izskan tikai kontekstā ar būvniecības pakalpojumiem, taču deviņdesmitajos gados tas noziedznieku valodā nozīmēja paņemt savā protektorātā uzņēmēju, slaukt no viņa naudu un piedāvāt savus pakalpojumus, kas attiecas uz drošību un aizsardzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tieši šādus jumta pakalpojumus arī 2015. gadā bija izdomājuši sniegt septiņi brašuļi un, lai biznesa sarunas noritētu pārliecinoši, Rīgas centrā pie kādas viesnīcas durvīm nolaupīja divus ārzemju uzņēmējus. Divdesmit minūtes pēc nolaupīšanas ārzemnieki atbrīvoti, bet bandīti aizturēti.

Par biznesa nozari, ar ko nodarbojas cietušie uzņēmēji, policijā neatklāj. Pastāv iespēja, ka arī tā sauktie naudas maisi nodarbojušies ar kaut ko ne visai legālu, piemēram, prostitūtu vervēšanu, cilvēktirdzniecību vai narkotikām. Zināms, ka viens no cietušajiem ir Īrijas, bet otrs Zviedrijas pilsonis.

Toties par aizturētajiem gan informācijas ir daudz, jo viņi paši darbojušies kā legāli biznesmeņi firmā SIA Arvik jau kopš 2004. gada. Viņu mājaslapa internetā ir ļoti populāra, jo vīrieši jau vairākus gadus izteiksmīgā veidā, demonstrējot savus muskuļus, piedāvā atgūt parādus.

Ceturtdien SIA Arvik birojā Gunāra Astras ielā gan neviens piedzinējs nebija sastopams. Ēkas apsargs norādīja, ka kopš aizturēšanas brīža te neviens nav rādījies, kaut gan ne visi firmas darbinieki nonākuši ieslodzījumā.

Skaties video:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl